Austrálska speváčka Sia prichádza s novou skladbou, ktorá je predzvesťou pripravovaného albumu Reasonable Woman. Vydanie hymnickej piesne sprevádza farebné lyric video. Sia v novinke nežiada veľa, pýta si iba lásku.

Nový album by mal vyjsť budúci rok. Dátum ešte nebol oficiálne potvrdený, no predobjednávky majú byť odosielané v máji, preto sa očakáva, že prvý dlhotrvajúci album po ôsmich rokoch vyjde na jar. Vydaný bude aj vo forme vinylovej platne v limitovanom počte 500 kusov.

Začiatkom roka Sia otvorene prehovorila o svojom zdravotnom stave. Bol jej diagnostikovaný autizmus. "45 rokov som si hovorila: 'Musím si obliecť svoj ľudský oblek.' Až v posledných dvoch rokoch som sa stala sama sebou. Som v spektre a zotavujem sa," prezradila v podcaste Rob Has A Podcast.

"Nikto ťa nikdy nemôže spoznať a milovať, keď si plný tajomstiev a žiješ v hanbe. A keď konečne sedíme v miestnosti plnej cudzincov a hovoríme im naše najhlbšie, najtemnejšie a najhanebnejšie tajomstvá, všetci sa smejú spolu s nami a my sa prvýkrát v živote necítime ako smeti. Prvýkrát v živote sa cítime videní takí, akí v skutočnosti sme," uviedla podrobnosti zo svojho procesu zotavovania sa.

Text: Hudba.sk (Zdroj: Nme.com)