Hlavná stránka

>

Správy

>

Emily & Justice prichádzajú s emotívnou piesňou Daddy

Emily & Justice prichádzajú s emotívnou piesňou Daddy

Emily & Justice, 2021
Zdroj: Facebook.com/EmilyAndJustice
15.05.2022 - 15:00 | redakcia

Spevácke duo Emily & Justice predstavili nový singel s názvom Daddy. Pieseň vznikla najmä na počesť Justiceovho zosnulého otca. O emotívny text piesne sa postaral textár David "Hi-Def" Tuscher v spolupráci s Braňom Jančichom, ktorý je aj autorom hudby."Ďakujem obom rodičom, keďže ma v speve podporovali obaja, mamina sa starala aj o brata, tak najmä môj otec so mnou chodieval po koncertoch v rokoch 2004-2005, najazdil tisíce km, takiež ako 10-ročnej mi pomohol vydať prvý album Denisa. A tak sme vymysleli refrén ako poďakovanie aj jemu. Je to pieseň nezvyčajne pre otcov, pretože mamám je venovaných oveľa viac piesní," hovorí Emily.

V závere videoklipu dvojica prezradí, že song je venovaný všetkým rodičom. A keďže sa medzičasom rodičmi stali aj obaja členovia dvojice Emily a Justice, v klipe použili aj zábery svojich detí. "Rozhodli sme sa teraz vydať niečo pomalé, priaznivci dobrej tanečnej hudby však nemusia zúfať, ďalší singel, ktorý príde, bude opäť s prívlastkom letného hitu," prezrádzajú.


Slovenská speváčka Emily a jej americký kolega Justice majú na konte už niekoľko úspechov. Ich skladba Cítim vôňu lesa (Borovička) mala v priebehu prvého roka a pol po zverejnení vyše šesť miliónov prehratí (oficiálny klip + lyric video) a bola jednou z nahranejších skladieb na slovenských zábavách, svadbách a diskotékach. Hitom sa stala aj v Českej republike, kde ju často hrávali na želanie v rádiách. Rovnako na prvú signálnu zaútočili aj so singlom Milý môj, ktorý účasťou vo videoklipe podporil Ibrahim Maiga. Po tanečných singloch prišla dvojica s romatickým singlom Práve v tejto chvíli, ktorý sa stal neoficiálnou svadbonou hymnou mnohých párov.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskyto Rastislav Kulich. Text správy sme doplnili a upravili. 


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti