Hlavná stránka

>

Správy

>

Kali, Ego, Tereza Mašková a ďalší vystúpia už o týždeň na Hudbe bez bariér

Kali, Ego, Tereza Mašková a ďalší vystúpia už o týždeň na Hudbe bez bariér

17.10.2019 - 16:00 | redakcia

Vo štvrtok 24. októbra sa opäť vráti obľúbené benefičné podujatie Hudba bez bariér - už druhýkrát v tomto roku. Po marcovom koncerte v Liptov Aréne Tatralandia sa tentoraz podujatie v premiére predstaví v Trenčíne v mestskej športovej hale Sihoť.


Každoročná hudobná benefícia Hudba bez bariér sa tento rok vracia už druhýkrát so svojou v poradí šiestou edíciou. Ako je už pri Hudbe bez bariér zvykom, opäť ju podporí celá plejáda najznámejších mien. Svoju premiéru na Hudbe bez bariér bude mať raper Kali. Nebude však jediným zástupcom tohto žánru, prvý raz pricestuje na obľúbené podujatie so svojím koncertom aj jeho kolega Ego. Predstaví sa aj víťazka Česko Slovenskej SuperStar Tereza Mašková, ktorá už na Hudbe bez bariér vystúpila v minulosti, či Martin Harich, ktorý na tomto podujatí nikdy nechýba, ale i mnohé ďalšie známe tváre.

"Hudba bez bariér nám z roka na rok rastie, máme stále väčšiu spätnú väzbu a čoraz pozitívnejšie reakcie, či už od návštevníkov, ľudí, ktorým pomáhame, médií alebo firiem a subjektov, ktoré sa k nám chcú pridať a pomáhať spolu s nami. Je to neopísateľná radosť – potvrdzuje nám to, že to čo robíme, má význam," hovorí zakladateľ a organizátor podujatia, Miroslav Buľovský.

Prvýkrát v Trenčíne 

"Po tohtoročnej marcovej edícii Hudby bez bariér na Liptove sme dostali milú pozvánku – oslovil nás Trenčiansky samosprávny kraj, ktorý je naším dlhoročným podporovateľom, aby sme na jeseň usporiadali Hudbu bez bariér u nich. Takže už 24. 10. prídeme prvý raz do Trenčína a veríme, že sa Hudba bez bariér bude Trenčanom páčiť," pozýva Miroslav Buľovský.

"Tešíme sa, že medzi osobnosti, ktoré nás podporujú, v tomto roku pribudnú nové mená, obľúbení a uznávaní raperi Kali a Ego. Zároveň sme radi, že pri nás ostávajú Terezka Mašková, Martin Harich či víťaz X –Factoru Peter Bažík a mladá talentovaná Magdalénka Ondrejková z Čachtíc, ktorú v tohtoročnom Česko-Slovensko má talent posunul priamo do finále Jaro Slávik," dodáva. Návštevníci Hudby bez bariér sa opäť môžu tešiť aj na vystúpenie gitarového virtuóza Dávida Bíleka, ktorý je taktiež už stabilnou súčasťou tohto podujatia. Milovníkov folklórnej hudby v programe poteší vystúpenie domáceho folklórneho súboru Folklór Trenčan.

OZ Parasport24 bolo založené v roku 2006 a venuje sa organizácii rôznorodých projektov na podporu hendikepovaných ľudí, ktorí ako jednotlivci majú obmedzené podmienky na získavanie finančných a iných prostriedkov pre vlastný rozvoj. Prostredníctvom športu majú občania so zdravotným postihnutím lepšiu možnosť zaradiť sa do bežného života.

Vstupenky:  

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Adriána Čahojová.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti