Hlavná stránka

>

Správy

>

Lady Gaga nestvárni vo filmovej biografii Amy Winehouse

Lady Gaga nestvárni vo filmovej biografii Amy Winehouse

15.12.2011 - 15:28 | redakcia

Otec speváčky Amy Winehouse prostredníctvom svojho hovorcu priznal, že nakrúcanie jej životopisu nie je vylúčené. Podľa týždenníka Entertainment Weekly by proti snímke rodina nemala žiadne výhrady, ak by ju nakrútili citlivo. Tomu by malo zodpovedať aj obsadenie filmu. Najťažšou úlohou pre režiséra, ktorý by sa na natočenie filmu podujal, preto zrejme bude nájdenie vhodnej protagonistky.


Ešte začiatkom tohto týždňa pritom Mitch Winehouse zmaril nádeje fanúšikov, keď nechcel povoliť použitie dcériných piesní vo filme, čím by znemožnil jeho realizáciu. Napokon však vyhlásil, že film by za určitých okolností mohol vzniknúť. "Mitch a rodina by zvážili nápady na film, ale len ak by si boli istí, že bude pravdivý," vyjadril sa Winehouseov hovorca.

Otec zosnulej speváčky tiež na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter vyvrátil klebety, že Amy by v biografii mohla stvárniť Lady Gaga. Sám ich pritom rozpútal, keď pre britský denník Daily Mirror hovoril o tom, že ak by sa chcela Lady Gaga podobať na jeho dcéru, musela by sa naučiť rozprávať ako ona.

"Nie je to len anglický prízvuk, ktorý by musela zvládnuť - je to anglicko-londýnsko-židovský prízvuk, takže by si ho radšej mala začať nacvičovať. Ale som si istý, že by bola skvelá," uviedol Mitch, neskôr však poprel, že by obsadenie americkej hviezdy vo filme myslel vážne. "Nikdy som nepovedal, že Lady Gaga bude hrať Amy vo filme," napísal na Twitteri.

Amy Winehouse vyšla 5. decembra posmrtná nahrávka Lioness: Hidden Treasures, ktorá ovládla britský albumový rebríček. Podľa jej otca by rodina album nikdy nedovolila vydať, keby nebol aspoň tak dobrý ako úspešné nahrávky Frank (2003) či Back To Black (2006). Album obsahuje doposiaľ nevydané piesne a demá, ktoré boli dokončené pod producentským dohľadom jej dlhoročných spolupracovníkov Salaama Remiho a Marka Ronsona.

Raritné záznamy speváčkinho talentu sa však postupne zverejňujú aj naďalej. Tento týždeň sa na oficiálnej Vevo stránke Amy Winehouse objavili záznamy z jej vystúpenia v programe Other Voices z roku 2006, ktoré ju zachytávajú v pravdepodobne najlepšom období jej kariéry.

Amy Winehouse - Tears Dry On Their Own (live - Other Voices, 2006)

Amy Winehouse - Love Is a Losing Game (live - Other Voices, 2006)

Speváčka, ktorá má na konte množstvo hitov a päť ocenení Grammy, skonala vo svojom londýnskom dome 23. júla, pričom sa dožila iba 27 rokov. Príčinou jej úmrtia bola konzumácia veľkého množstva alkoholu. V jej tele namerali vyšetrovatelia 416 miligramov alkoholu na 100 mililitrov krvi, žiadne ilegálne látky však v jej organizme nezaznamenali.

Informácie pochádzajú z webovej stránky Nme.com.

Zdroj: SITA, Mirror.co.uk, pm
Foto: AP Photo/Victor R. Caivano


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti