Hlavná stránka

>

Správy

>

Emma Drobná a Tereza Mašková za dobrú vec: Podporili Hudbu bez bariér

Emma Drobná a Tereza Mašková za dobrú vec: Podporili Hudbu bez bariér

16.01.2019 - 11:00 | redakcia

V piatok 8.marca sa opäť vrátiHudba bez bariér – benefičné podujatie, ktoré sa z roka na rok teší stále väčšej popularite. Na pódiu Hudby bez bariér sa po prvýkrát predstavia aktuálna i predošlá víťazka Československej SuperStar TerezaMašková a Emma Drobná, ale aj mnohé ďalšie známe tváre.


Každoročná hudobná benefícia Hudba bez bariér sa tento rok vracia už v poradí piatykrát. Obľúbená hudobná párty vypukne 8.marca v Liptov Aréne Tatralandia. "Máme veľkú radosť, že naše podujatie si nachádza každý rok stále viac a viac priaznivcov. Dôkazom je okrem iného aj fakt, že pred pár dňami sa nám úplne vypredali miesta na sedenie. Stále však zostávajú v predaji vstupenky na státie,” informuje zakladateľ a organizátor podujatia, Miroslav Buľovský. Vstupenky na podujatie Hudba bez bariér sú v predajiv sieti Predpredaj.sk

"Rovnako sa tešíme, že medzi osobnosti, ktoré nás podporujú, v tomto roku pribudnú nové mená, napríklad obe posledné víťazky SuperStar, Emma Drobná a Tereza Mašková," dodáva. "Každoročne spievam na mnohých benefíciách a veľmi rada podporím dobrú vec, ak tým niekomu pomôžem. Som rada, že tento rok do zoznamu mojich benefičných vystúpení pribudne aj Hudba bez bariér Občianskeho združenia Parasport24. Teším sa na Vás!" pozýva na svoj koncert Emma Drobná.


"Na benefíciách vystupujem obzvlášť rada. Charitatívne podujatia majú celkom inú, výnimočnú atmosféru. Obzvlášť to cítim pri benefíciách, ktoré organizátori robia už niekoľko rokov - cítiť okolo nich komunitu a neskutočne silnú, pozitívnu energiu a chuť do života. Hudba bez bariér bude, myslím podobný prípad - moji kolegovia, ktorí na nej v minulosti vystupovali, na ňu spomínajú s veľkou radosťou," pridáva sa Tereza Mašková.  

Martin Harich, Bekim aj Peter Bič Project

Prvýkrát sa v line-upe podujatia objavuje tiež objav šou Česko-Slovensko má talent Adéla Radimcová. Pre veľký úspech sa návštevníci rovnako ako vlani opäť môžu tešiť na vystúpenie Folklórneho súboru Majerán Liptovský Hrádok. Medzi účinkujúcimi nebude chýbať spevák Martin Harich, ktorý je každoročne stabilnou súčasťou line-upu Hudby bez bariér. Rovnako sa predstaví aj Bekim, ktorý sa už tiež stáva jednou z dlhoročných tvárí podujatia a vlani musel zo zdravotných dôvodov svoj koncert na Hudbe bez bariér zrušiť.


Návštevníci sa môžu tešiť aj na skupinu Peter Bič Project, ktorá už taktiež v minulosti na Hudbe bez bariér vystúpila. Súčasťou tohtoročného programu Hudby bez bariér bude tiež prekvapenie spod Kráľovej hole. "Začali sme jedným malým koncertom s dvomi interpretmi a dnes je Hudba bez bariér akcia, kde pravidelne tvoríme skvelý hudobný program s tými najlepšími slovenskými a už aj skvelými českými spevákmi či skupinami," spomína na začiatky a zrod podujatia jeho organizátor Miroslav Buľovský.

"Dôležité je, sledovať nedostatky z predošlých akcií, poučiť sa z nich a vyberať si na spoluprácu tých správnych. Som veľmi vďačný za všetkých z realizačného tímu, lebo keď chcete robiť dobré veci, treba ich robiť s dobrými a ja ich okolo seba určite mám," vraví organizátor a o budúcnosť podujatia sa nebojí.

"S projektom Hudba bez bariér ostávame v Liptov Aréne a verím tomu, že na veľa rokov, z čoho chceme vytvoriť tradíciu. Majitelia haly nám pripravujú tie najlepšie podmienky, za čo sme veľmi vďační. My im aj z vďaky budeme veľmi radi každý rok pripravovať tú najlepšiu hudobnú benefíciu so stupňujúcou kvalitou pre ľudí, ako aj pre ciele tohto projektu. Výťažok z akcie bude opäť pomáhať tým správnym smerom a na koncerte budete vidieť aj to, ako bol použitý výťažok z poslednej Hudby bez bariér," dodáva Miroslav Buľovský.    

Vstupenky:  Predpredaj.sk


Redakciu Hudba.sk informovala PR manažérka Adriana Čahojová z agentúry Soul For Show. Tlačovú správu sme upravili. 

Foto: Marko Erd


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti