Energickí chlapci z King Shaolin predstavujú dlho očakávaný videoklip k dynamickému singlu Jivin', ktorý sa dostal nečakane vysoko v rebríčku hranosti v slovenských rádiách. Kapela teraz predstavuje aj vizuálnu stránku, ktorá dopĺňa vášňou pulzujúcu skladbu.

"Jivin' bol pôvodne len nápad, krátka skica, ktorá ležala v šuplíku viac než dva roky. Keď som však kompletizoval materiál na náš najnovší album Mind Game, tak som poslal viaceré odložené a rozpracované skladby môjmu kolegovi a nášmu manažérovi Mustafovi (Michal Neffe, pozn. red.) a on ako jednu z prvých vybral práve Jivin'. Nápad mal v sebe od začiatku náboj a silu, no práve Mustafovo upozornenie naň ma inšpirovalo k dotvoreniu tohto živelného tracku," približuje zrod piesne spevák a skladateľ Domi Stoff.

"To, že sa Jivin' vyšplhal na tak vysokú pozíciu medzi najhranejšími singlami slovenských kapiel, ma prekvapilo, avšak doteraz hreje na duši. Nikto z nás to naozaj nečakal, ale sme za to ohromne vďační všetkým rádiám, ktoré nás hrajú. Dáva nám to silu a motiváciu pokračovať a stále pracovať na našom sne," reaguje spevák na aktuálnu hranosť piesne v našich rádiách, ktorá potešila celú kapelu.


Skladby kapely King Shaolin znejú z rádií pravidelne, avšak nie každý poslucháč si ich pri náhodnom vypočutí zaradí medzi slovenské formácie, pretože zatiaľ ich tvorba znie len v anglickom jazyku. Piesne skupiny sú prevažne energické a tanečné, čo potvrdzuje aj temperamentný Jivin’. Je o vášni a silnej chemickej príťažlivosti k žene, ako hovorí Domi Stoff - "o tom, ako nám chlapom dokáže práve ona rozvibrovať našu DNA tak, že sa nevieme a ani nechceme ovládať".

Videoklip kapela už tradične zrealizovala v rámci svojho produkčného tímu, predchádzalo tomu však kreatívne hľadanie námetu. "Ústrednou postavou je naša kamarátka Simonet Li Yxan, ktorá predstavuje práve múzu, o ktorej spievam. Mrzí ma, že práve kvôli karanténe sme neboli schopní začleniť do videoklipu aj ostatných členov kapely, ale verím, že sa nám to podarí v ďalšom klipe. Napriek tomu je to jedno z najpríjemnejších natáčaní, aké sme zažili vďaka kreatívnemu kolektívu," uzatvára spevák.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk za kapelu King Shaolin poskytol Michal Neffe. Text správy sme upravili.

Súvisiaci interpreti: King Shaolin