Hlavná stránka

>

Správy

>

Jivin' kapely King Shaolin eskaloval na druhú najhranejšiu skladbu a dostal vizuál

Jivin' kapely King Shaolin eskaloval na druhú najhranejšiu skladbu a dostal vizuál

16.02.2021 - 09:00 | redakcia

Energickí chlapci z King Shaolin predstavujú dlho očakávaný videoklip k dynamickému singlu Jivin', ktorý sa dostal nečakane vysoko v rebríčku hranosti v slovenských rádiách. Kapela teraz predstavuje aj vizuálnu stránku, ktorá dopĺňa vášňou pulzujúcu skladbu.


"Jivin' bol pôvodne len nápad, krátka skica, ktorá ležala v šuplíku viac než dva roky. Keď som však kompletizoval materiál na náš najnovší album Mind Game, tak som poslal viaceré odložené a rozpracované skladby môjmu kolegovi a nášmu manažérovi Mustafovi (Michal Neffe, pozn. red.) a on ako jednu z prvých vybral práve Jivin'. Nápad mal v sebe od začiatku náboj a silu, no práve Mustafovo upozornenie naň ma inšpirovalo k dotvoreniu tohto živelného tracku," približuje zrod piesne spevák a skladateľ Domi Stoff.

"To, že sa Jivin' vyšplhal na tak vysokú pozíciu medzi najhranejšími singlami slovenských kapiel, ma prekvapilo, avšak doteraz hreje na duši. Nikto z nás to naozaj nečakal, ale sme za to ohromne vďační všetkým rádiám, ktoré nás hrajú. Dáva nám to silu a motiváciu pokračovať a stále pracovať na našom sne," reaguje spevák na aktuálnu hranosť piesne v našich rádiách, ktorá potešila celú kapelu.


Skladby kapely King Shaolin znejú z rádií pravidelne, avšak nie každý poslucháč si ich pri náhodnom vypočutí zaradí medzi slovenské formácie, pretože zatiaľ ich tvorba znie len v anglickom jazyku. Piesne skupiny sú prevažne energické a tanečné, čo potvrdzuje aj temperamentný Jivin’. Je o vášni a silnej chemickej príťažlivosti k žene, ako hovorí Domi Stoff - "o tom, ako nám chlapom dokáže práve ona rozvibrovať našu DNA tak, že sa nevieme a ani nechceme ovládať".

Videoklip kapela už tradične zrealizovala v rámci svojho produkčného tímu, predchádzalo tomu však kreatívne hľadanie námetu. "Ústrednou postavou je naša kamarátka Simonet Li Yxan, ktorá predstavuje práve múzu, o ktorej spievam. Mrzí ma, že práve kvôli karanténe sme neboli schopní začleniť do videoklipu aj ostatných členov kapely, ale verím, že sa nám to podarí v ďalšom klipe. Napriek tomu je to jedno z najpríjemnejších natáčaní, aké sme zažili vďaka kreatívnemu kolektívu," uzatvára spevák.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk za kapelu King Shaolin poskytol Michal Neffe. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti