Hlavná stránka

>

Správy

>

Na rozlúčke s Carrie Fisher a jej matkou zaznie nová skladba Jamesa Blunta

Na rozlúčke s Carrie Fisher a jej matkou zaznie nová skladba Jamesa Blunta

16.03.2017 - 13:00 | redakcia

Počas poslednej rozlúčky s americkými herečkami Carrie Fisher a Debbie Reynolds zaznie skladba od anglického speváka Jamesa Blunta, ktorý zložil a nahral novinku na počesť zosnulých. Názov piesne zatiaľ nie je známy, ani to, či pôjde o niektorú z piesní na jeho novom albume.


Podujatie sa bude konať v sobotu 25. marca na cintoríne Forest Lawn v Hollywood Hills. Podľa brata a syna zosnulých herečiek Todda Fishera James Blunt nepredstaví pieseň naživo, bude ju však možné počuť počas projekcie fotografií. V rámci udalosti vystúpia Gay Men's Chorus of Los Angeles a členovia a členky tanečnej školy, ktorú založila Debbie Reynolds. Podujatie bude možné sledovať naživo prostredníctvom webstránok zosnulých herečiek Carriefisher.comDebbiereynolds.com.

Carrie Fisher, ktorá sa preslávila ako princezná Leia Organa vo filmovej ságe Star Wars, skonala 27. decembra vo veku 60 rokov, štyri dni po tom, ako počas letu z Londýna do Los Angeles utrpela masívny infarkt. Jej matka Debbie Reynolds, ktorá je známa najmä vďaka účinkovaniu v muzikáli Spievanie v daždi (1952), zomrela ako 84-ročná iba deň po svojej dcére, a to niekoľko hodín po tom, ako utrpela porážku. Herečky pochovali 5. januára. Fisher bola krstnou matkou Bluntovho syna, ktorého má s manželkou Sofiou Wellesley.

Spevák vydá 24. marca, teda deň pred verejnou poslednou rozlúčkou s herečkami, svoj nový album The Afterlove. Fanúšikom z neho už predstavil prvý singel a videoklip Love Me Better, skladbu Make Me Better a tiež najnovšiu ukážku v podobe piesne Bartender, ktorá je druhým oficiálnym singlom. Po vydaní albumu bude James Blunt hosťom na americkom turné aktuálneho vládcu svetových hitparád Eda Sheerana, ktorý sa autorsky podieľal na spomínanej piesni Make Me Better.


Zdroj: SITA (Tmz.com, archív), Warner Music
Foto: Warner Music


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti