Hlavná stránka

>

Správy

>

VIDEO: V singli Tam kam producenta Petra Panna sa stretli Alan Murin a Laris Diam

VIDEO: V singli Tam kam producenta Petra Panna sa stretli Alan Murin a Laris Diam

Laris Diam a Alan Murin, videoklip Tam kam, 2022
Zdroj: Cesar Production
17.05.2022 - 08:30 | redakcia

Album 33 slovenského producenta Petra Panna vyšiel ešte v apríli, no aj po jeho vydaní hudobník naďalej pokračuje v zverejňovaní prepracovaných vizuálov k jednotlivým skladbám a spoluprácam. K tým najvýraznejším na nahrávke patrí skladba Tam kam, v ktorej sa spojili dva výrazné hlasy mladej generácie.Po dlhom čase sa v nahrávacom štúdiu objavila speváčka Laris Diam, o ktorej sme naposledy počuli pred troma rokmi. Spoločne s ňou si v skladbe Tam kam zaspieval Alan Murin, ktorý naopak posledné roky patrí medzi najaktívnejších slovenských interpretov.

"S Laris sa mi spolupracovalo výborne, bola to naša prvá spolupráca a je vidieť, že je veľmi skúsená. Je vždy skvelé, keď máte na pľaci ľudí, ktorí vás svojim výkonom posúvajú ďalej," pochvaľuje si Alan Murin. "Peter Pann je pre mňa veľkou inšpiráciou, aj s Kalim ma priviedli k reggaetonu v mojej tvorbe. Svojim nadšením mi všeobecne otvoril dvere do sveta Karibikom a Afrikou inšpirovaných žánrov. Prednedávnom ma dokonca prekvapil produkciou z úplne iného súdka a musím povedať, že sa máte na čo tešiť! Okrem toho je to skvelý človek, ktorý ma v štúdiu bral od začiatku ako seberovného, aj keď mám omnoho menej skúseností ako on," dodáva spevák.

"S Alanom sme sa stretli u mňa v štúdiu a púšťali si hudby, vybrali sme beat, ktorý sme spoločne dotvorili. Alan nahral svoj part a po spoločnom uvážení sme sa zhodli, že oslovíme Laris, lebo sme ju tam už počuli. Alan oslovil Laris, ktorá neskôr prišla ku mne do štúdia a vznikol tento hitík," približuje vznik skladby Peter Pann. V skladbe počuť aj saxofónové sólo, ktoré nahral Nikolaj Nikitin. O videoklip sa postaral Peter "Cesar" Balent (Cesar Production) a mix a mastering skladby zastrešil Marek Šurin.


Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Jana Trellová z Ruka Hore. Správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti