Hlavná stránka

>

Správy

>

Kapela Napořád vydáva debutový album Láska je nejvíc online

Kapela Napořád vydáva debutový album Láska je nejvíc online

17.10.2021 - 09:00 | redakcia

Kapela Napořád vydáva debutový album Láska je nejvíc s 12 autorskými pesničkami. Nechýba singel Miláček ani úplne prvý song Bez tebe. Album, ktorý kapela natočila s renomovaným britským producentom Clintom Murphym, je od 12. októbra dostupný v on-line verzii na všetkých streamovacích službách.


V rovnaký deň odštartovala crowfundingová kampaň na platforme Doni s jasným cieľom. Získať finančnú podporu na realizáciu fyzického albumu Láska je nejvíc. "Bežíme dlhú trať, preskakuje rôzne prekážky a aby sme si mohli splniť náš sen - našu prvú dosku - tak k tomu potrebujeme vašu pomoc. Máme pre vás špeciálne odmeny, dúfame, že si nejaké vyberiete. My nie sme úplní hudobní začiatočníci, ale teraz na začiatku naozaj sme a potrebujeme vašu pomoc. Takže ak sa vám náš príbeh páči, podporte vydanie našej debutovej platne. Poďme sa na ňu spoločne tešiť, pretože ... Láska je najvíc," odkazuje svojim priaznivcom kapela Napořád.

A keď sa všetko podarí, album Láska je nejvíc vyjde 26. novembra, kedy sa vo veľkom štýle odohrá jeho krst v novom kultúrnom centre Vzlet vo Vršoviciach. V pláne je tiež tradičný Vianočný koncert s viacerými hosťami 19. decembra v divadle Mana. Kapela Napořád hrá v zložení exChinaski Ondřej Škoch a Petr Kužvart, speváčky Barbora Fialová a Jozefína Čermáková, basgitarista Peter Tichý, hosťujúci bubeník Miloš Dvořáček a klávesista Jan Linhart.

"Všetko začalo 8. apríla 2019 v Akropole. Tam sme pokrstili môj sólový album Řekni napořád a tam stála prvýkrát na pódiu kapela, z ktorej sa postupne vytvorilo zoskupenie Napořád. Cez leto sme odohrali niekoľko koncertov - skvelých aj horších, niektoré sme museli zrušiť. Priniesli nám ale dôležitú vec, počuli sme, ako skvele znejú dohromady naše hlasy - môj, Kužiho, Báry a Jožky," hovorí kapelník Ondřej Škoch.

Inforácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Michaela Fialová Rozšafná.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti