Hlavná stránka

>

Správy

>

Kali bude ďalším koučom v súťaži The Voice Česko Slovensko

Kali bude ďalším koučom v súťaži The Voice Česko Slovensko

17.12.2018 - 13:00 | redakcia

Po Jane Kirschner a Vojtěchovi Dykovi potvrdzujú tvorcovia televíznej súťaže The Voice Česko Slovensko ďalšie meno umelca, ktorý bude viesť talenty. V tretej sérii sa úlohy kouča zhostí aj raper Kali. Ponuka televízií Markíza a Nova, ktoré budú spevácku súťaž vysielať, ho prekvapila.


"Nikdy by mi nenapadlo, že by ma mohli osloviť do tak veľkého projektu, akým je The Voice Česko Slovensko, takže ponuka ma určite prekvapila. Na jednej strane som si uvedomoval, že je s tým spojená aj veľká zodpovednosť, na druhej strane som potreboval nejakú zmenu a beriem to aj ako ďalší veľký krok v mojej kariére," vraví Kali, ktorý priznáva, že rozhodnutie bolo rýchle. 

"Teším sa v prvom rade na to, že zažijem niečo nové, že spoznám nových ľudí, nepochybne budem počuť množstvo talentov a s niektorými z nich budem aj pracovať. Zároveň to však beriem vážne, takže chcem s 'mojimi' vyhrať, prípadný neúspech by ma mrzel," vyjadril sa interpret.

Nájsť a pomôcť najlepšiemu

Raper, vlastným menom Koloman Magyary, sa tak pridal k Vojtěchovi Dykovi a Jane Kirschner, ktorí budú mať rovnako ako on za úlohu vybrať si do svojho tímu najlepších spevákov či speváčky a s jedným z nich dôjsť až k víťazstvu - zisku prestížneho titulu najlepšieho hlasu Česka a Slovenska a výhry v hodnote 75-tisíc eur.


"Veľmi ma teší, že môžem v našom tíme privítať slovenskú raperskú hviezdu Kaliho, ktorý už má bohaté skúsenosti s podporou vychádzajúcich speváckych hviezd a svoje cenné rady bude odovzdávať nielen svojim zverencom, ale aj fanúšikom a televíznym divákom," povedal Pepe Majeský, kreatívny producent a režisér šou The Voice Česko Slovensko.

The Voice patrí k celosvetovo najúspešnejším licencovaným formátom, vzniklo už 67 lokálnych verzií, ktoré vysielajú vo viac než 180 krajinách po celom svete a sledujú ich stovky miliónov divákov. Víťazstvom v súťaži sa môžu pochváliť už stovky mladých spevákov a speváčok, vrátane Slovenky Ivanny Bagovej a Češky Lenky Hrůzovej.

Tretia séria speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko odštartuje na obrazovkách televízií Markíza a Nova na jar 2019.


Zdroj: SITA
Foto: facebook.com/KALI.OFFICIAL.PAGE


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti