Hlavná stránka

>

Správy

>

Párty, akú ste ešte nezažili: Lovely Experience 2017 už o týždeň v Trnave!

Párty, akú ste ešte nezažili: Lovely Experience 2017 už o týždeň v Trnave!

19.05.2017 - 12:30 | redakcia

Multimediálny festival Lovely Experience prinesie budúci víkend na Trojičné námestie v Trnave naozaj unikátnu párty na slúchadlách. O tom, že nepôjde o klasickú "silent disco" párty, ale konceptuálne prepracovaný event, svedčí nielen kvalitný výber dídžejov. Okrem progresívnej hudby čaká na návštevníkov aj strhujúca vizuálna šou.


Niekoľko dní pred očakávaným podujatím Lovely Experience 2017 prezradili organizátori meno zahraničného headlinera, ktorý obohatí hudobný lineup festivalu. Okrem zástupcov slovenskej elektronickej scény sa návštevníci môžu tešiť na ruského producenta menom Proxy, ktorý patrí medzi reprezentantov progresívnej elektronickej tanečnej hudby. Vo svojej spája prvky žánrov ako rave, drum&bass, hip-hop, či techno.

Jeho skúsenosti z produkcie viacerých elektronických štýlov sa premietli v remixoch pre interpretov ako sú The Prodigy, Moby, Tiga, Boys Noize, Peaches, Chromeo alebo Digitalism. Proxy má okrem viacerých singlov a EP na konte ak dva albumy pod názvom Music From The Eastblock Jungles (Part I a Part II), ktoré vyšli v rokoch 2012 a 2013. Energie, ktorou sršia jeho tracky, je naozaj na rozdávanie, takže počuť jeho set na "silent párty" bude určite neopakovateľný zážitok.

Prečítajte si: VIDEO Sociálny experiment: Na slúchadlách je život jedna veľká párty!


Tichá párty a vizuálne divadlo priamo na námestí

Vždy originálny a prekvapivý multimediálny festival Lovely Experience každoročne prináša množstvo umelcov a blížiaci sa 6. ročník, ktorý sa uskutoční na Trojičnom námestí v centre Trnavy, nebude výnimkou. Fanúšikovia nevšedných zážitkov si 27. mája budú môcť tlačidlom na slúchadlách vybrať z dvoch súčasne prebiehajúcich vystúpení.

Okrem hosťa z Ruska sa o hudobnú produkciu postarajú známe mená domácej klubovej scény. Jedným z nich je medzinárodne uznávaný slovenský producent súčasnej bass music Jimmy Pé. Koho lákajú rýchlejšie rytmy drum&bassu, príde si na svoje v selekcii Lixxa (Signall_FM) alebo v sete multižánrového producenta Inkwalla. Hravé a posekané beaty prinesie známy trnavský producent Foolk a chýbať nebude ani jeden z najvyhľadávanejších slovenských tanečných selektorov DJ Stame z rádia Europa 2.


Dychberúcou kulisou pri počúvaní a tanci bude vizuálne divadlo na okolitých budovách. Tomáš Pintér a Klára Hajdinová z AirGym Prague divákom predvedú elegantné párové vystúpenie v podobe akrobatického vertikálneho tanca na stenách historickej budovy mestskej veže. Lovely Experience okrem toho sľubuje návštevníkom vizuálne divadlo zamerané na históriu mesta Trnava a ďalšie audio-vizuálne vystúpenia umelcov, ktoré budú projektované priamo na renesančnú dominantu trnavského centra.

Podobne ako minulý rok, i tentokrát festival láka návštevníkov aj denným programom zloženým z inšpiratívnych prednášok. Nebude sa však len teoretizovať, návštevníci budú mať možnosť zapojiť sa do praktických workshopov lektorov. O svoje poznatky a skúsenosti z oblasti osobnostného rozvoja, intuície, autohypnózy a praktických návodov na úspech sa podelia Martin Bruncko, Lenka Madudová, Dáša Černá Gejdošová, Martin Lajprík, Zuzana Mačurová a Tomáš Bartalský. 

Aktuálne novinky o festivale sledujte na oficiálnom webe www.lovelyexperience.sk a Facebook stránke Lovely Experience, kde sa dozviete všetky potrebné informácie 

Vstupenky:  Predpredaj.sk

Zdroj: PR článok


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti