Hlavná stránka

>

Správy

>

Kapela RiverStone má nový klip s fanúšikmi, Robom Rothom i Karin Majtánovou

Kapela RiverStone má nový klip s fanúšikmi, Robom Rothom i Karin Majtánovou

19.05.2020 - 17:00 | redakcia

Košická skupina RiverStone koncom apríla aj prostredníctvom článku na Hudba.sk vyzvala fanúšikov k spolupráci na videoklipe k svojmu aktuálnemu singlu Málo. Krátke zábery ľudí tráviacich dni doma alebo v práci počas karanténneho obdobia a popri tom si spievajúcich emotívnu rockovú pieseň spolu vytvorili sympatické video.


Výsledný videoklip je tak mozaikou záberov od fanúšikov a členov kapely RiverStone, no objavili sa v ňom i niektoré osobnosti známe z televíznych obrazoviek. Kúsok svojho dňa i hudobného talentu v ňom ukázali medzi inými aj moderátori Ľuboš Hlavena, Valér Ferko, Diana Gabriková, Vlado Bučko či Karin Majtánová, hovorkyňa Soňa Valášiková a herci Stano Pitoňák a Robo Roth.

"Je úžasné, aké veci dnes dokážu ľudia spolu vytvoriť bez toho, aby sa stretli alebo vôbec vyšli z domu. Veľmi nás potešilo, ako na našu výzvu fanúšikovia zareagovali a že sa pridali aj známe tváre, vďaka čomu sa nám podarilo náš zámer uskutočniť," hovorí spevák košickej kapely Michal Šandor.


"Zaujímavé je sledovať, ako každý z nás trávi ten istý deň inak a ako môže byť aj význam skladby pre každého rozdielny. A všetkých pritom môže spojiť jedna pieseň. Aj v tom je čaro toho, čo hudba dokáže," tešia sa bubeník Majo Maksin a basgitarista Peter Hajdu

"Viacerí fanúšikovia nás milo prekvapili svojím talentom, kreativitou, a dokonca aj mini-príbehmi, ktoré dokázali natočiť. Snažili sme sa preto veľmi citlivo každému v klipe nájsť miesto tak, aby sa ich myšlienka nestratila a aby sa jednotlivé zábery dopĺňali. Výsledok teda nie je o nás - je najmä o ľuďoch, ktorým sa táto skladba páči a svojím prispením vytvorili jej vizuálnu podobu, čím nám ju pomohli pozdvihnúť na úplne novú úroveň. Ďakujeme!" dodávajú členovia skupiny.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol za kapelu RiverStone Michal Šandor. Tlačovú správu sme upravili. Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke skupiny Riverstone.band.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti