Hlavná stránka

>

Správy

>

Loud Farm Fest prinesie v auguste na Duchonku kvalitnú metalovú nádielku

Loud Farm Fest prinesie v auguste na Duchonku kvalitnú metalovú nádielku

20.06.2019 - 15:00 | redakcia

Koncertná agentúra Loud Farm Booking pripravila pre metalových nadšencov tretí ročník festivalu Loud Farm Fest. Ten sa uskutoční v dňoch 23. a 24. augusta v novom prostredí. Miestom činu bude areál Duchonka Camping pri obci Prašice v okrese Topoľčany.


Loud Farm Fest prinesie dva dni plné kvalitného, prevažne tvrdého metalu, kde nebudú chýbať domáce i zahraničné hudobné telesá. Počas dvoch dní sa v príjemnej rodinnej atmosfére predstaví až 20 kapiel.

V pozícii headlinera to odpália brutal death metaloví Beheaded, ktorí priletia zo slnečnej Malty. Sekundovať im budú štýlovo spriaznení, no predsa o čosi technickejší Angličania Unfathomable Ruination alebo deathcorovo ladení mladíci Within Destruction zo Slovinska. Z neďalekých Čiech pricestuje stálica v boji proti zápche, gore-grindová veličina Gutalax a nemenej zaujímavo sa javí švajčiarska prog/technical deathová nádej Virvum.


O tom, že organizátori sa nevyhýbajú experimentom, svedčí účasť českého horrorcore projektu Sodoma Gomora, ktorý tvoria uznávaní raperi Řezník a DeSade. A poďme naspäť k extrémnym formám metalu: nekompromisný black/death s dávkou melodiky predvedú Švajčiari Stortregn. Na Loud Farm Feste 2019 si tiež konečne zahrajú aj death/grindoví humoristi Serrabulho z Portugalska, ktorým sa pred rokom nepodarilo priletieť.

Ujsť by vám nemali ani melodic black metalisti MartYrium z Malty, pre fanúšikov moderného brutal death/goregrindu sú pripravení Belgičania Brutal Sphincter a z európskych kapiel spomeňme aj francúzskych prog/melodic deathových Temnein. Českú scénu budú ešte zastupovať vládci kanalizačných stok Stíny plamenů a agilní melodic black metalisti Desire For Sorrow.


Výber domácich kapiel predstavuje to najlepšie, čo sa do festivalovej zostavy zmestilo. Z brutal deathových formácií netreba opomenúť legendu Typhoid, ich mladších nasledovníkov Mortally Infected a Brute, ale napríklad aj progresívnych Morna, ktorí v roku 2017 reprezentovali Slovensko na festivale Wacken Open Air. Zrejme najpomalšou kapelou budú death/doomoví melancholici Samsara, iný pohľad na svet zas prídu predstaviť nováčikovia Vortex Unit. Line-up uzatvárajú melodic death metaloví navrátilci Peorth.

Areál festivalu bude otvorený už vo štvrtok podvečer. Návštevníci si okrem stanovania môžu zakúpiť ubytovanie v bungalove či bunke. Priamo v areáli sa tiež nachádza Vodná nádrž Duchonka, vhodná na kúpanie.

Začiatok programu a presné hracie časy nájdete čoskoro na festivalovom Facebook evente.

Lístky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk za 28 eur. Na mieste bude vstupné 30 eur.


Text: Marek "Fajo" Falat / Betrayers Of Blood
Foto: Facebook.com/BeheadedMT


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti