Robots in Disguise nie je iba podnázov známej 80s animovanej rozprávky Transformers, ale aj dvojica slečien tvoriacich hudbu, nohami hlboko v Londýnskom podsvetí a hlavami v oblakoch electro popu skríženého s punkom a oceľovými prilbami antroporobotov budúcnosti.

Sue Denim a Dee Plume sa rady nechávajú označovať za ženský ekvivalent dvojice David Bowie / Iggy Pop, napriek tomu, že ich tvorba pripomína viac kríženca Shampoo a Gary Numan s Bjork.

Po dvoch LP 'Robots in Disguise' (2004) a 'Get Rid' (2006) prichádzajú so singlom a kopou remixov skladby 'Sex Has Made me Stupid' ako aj s európskym turné, ktorého jediná zastávka na Slovensku bude práve túto sobotu 24. novembra v bratislavskom Subclube. Ich koncerty prekypujú životom, pohybom a interakciou s divákmi a vyhrocujú energický charakter hudby do krajností.

Predkapelou Robots in Disguise budú mladí ale talentovaní Česi Sporto. Po koncerte sa o afterparty postarajú DJi zo zoskupenia blackeye.

Predpredaj: Art Forum (Kozia ul.), Nepál (Café Kút), Dr.Horák (Medená hl.) a celá sieť ako aj online obchod Ticket-art.sk a Hudba.info.

Robots in Disguise (UK) LIVE
Support: Sporto (CZ)
+ afterparty by Krto & Diablo (blackeye.sk)
sobota 24.11.2007 20:00
Subclub, Bratislava

Subclub.sk
Robotsindisguise.co.uk
Myspace.com/robotsindisguise
Myspace.com/sportosupermusic

Vstupné: 259,- Sk v predpredaji / 299,- Sk na mieste

Zdroj: Subclub