Hlavná stránka

>

Správy

>

Vyblázniť sa v apríli v Subclube

Vyblázniť sa v apríli v Subclube

27.03.2008 - 08:06 | redakcia

Subclub spolu s bláznivým jarným počasím prináša aj bláznivý program na apríl 2008, spomeňme napríklad: Paul B (RUS), Museum (NL), Two Witches (FIN), Clara Moto (A), Ferenc Vaspoeri (HU), Ill Inspecta & Bassrunner soundtribe (A), To Live And Shave In L.A. (USA), Už Jsme Doma (CZ), ale aj Pii Jem, Malevil, Matelko, Chiki Liki Tu-a, Karpatské Chrbáty a mnoho dalších.


Program Subclubu na apríl 2008:

03.04.2008 (štvrtok)
Dva dsať Tri
DJs: Shutcoo (Waher Gordon Flippers), Lifter, Annoy, Freezy
MCs: HoRuS, Coky, O.B. (all The High Cronicles Crew)
Začiatok: 21:00

04.04.2008 (piatok)
DATARHYTHM! Live! Rockin' flesh (electronica / experimental / minimalism / alternative)
LIVE: Ferenc Vaspoeri (Level Records Dusseldorf / HU), DNC (Leporelo / SK), Craquetone a.k.a. Tetsuo (Leporelo / SK), Miss Ivek (Notape / Leporelo / SK), Matush & Filo (Manual, tnt_crew / SK)
Začiatok: 22:00

05.04.2008 (sobota)
Unity Fest
LIVE: Rozpor (Oi!punk), Abhorrence (mosh 'n roll), Adacta (metal crust), Vandali (punk rock 'n roll), Point Blank Range (hardcore mosh), Mansklig Ladugard (slavonic pagan crust)
Začiatok: 19:00

09.04.2008 (streda)
Chiki Liki Tu-a a hostia
Karpatské Chrbáty (krst knihy: Až navrchol / autor Jobus Branislav / CD: Morbus, Mors Carpathicum), Dalla Matina Alla Sera (krst CD: Na dve razy)
Začiatok: 20:00

10.04.2008 (štvrtok)
Sub-Urb Night
DJs: Bisley, Ricki Fitz, Martin Ortuta
Začiatok: 21:00

11.04.2008 (piatok)
Benepop Grooves
DJs: Clara Moto (Barcelona, InFine Music), Mike Pop aka Poprednny (djmikepop.com / SK) Benco (Standa,Clublab / SK)
Začiatok: 22:00

12.04.2008 (sobota)
BatCave.SK @ Subclub
LIVE: TWO WITCHES (fínska Gothic rocková legenda po 15 rokoch opäť v BA!!!) DJs: Zynthexia/FIN + mary0 & Marklyn
Začiatok: 21:00

16.04.2008 (streda)
Prvá verejná skúška
LIVE: K.M.T., Kids Off, The Jilm
Začiatok: 20:00

17.04.2008 (štvrtok)
Night_FM
Radio_FM DJs
Začiatok: 21:00

18.04.2008 (piatok)
Palicavonzvreca
LIVE: Museum -live- (Drumcode/Dinner, Holandsko), Boss -live-
DJs: Jeroen Liebregts (Audio Assault/Arms, Holansko), Loktibrada (SK), Exler + Dixent (CZ)
Začiatok: 22:00

19.04.2008 (sobota)
dnb.sk @ Subclub presentz:
DJs: Paul B (dsci4, renegade hardware, human imprint, step2zero_RU), MC Coppa (RTR, Sidechain music_UK), L Plus (urban takeover, intrinsic, signall_SK), Kiara (dnb.sk)
Začiatok: 22:00

23.04.2008 (streda)
Už Jsme Doma (CZ) LIVE + guest
Začiatok: 20:00

24.04.2008 (štvrtok)
Mighty Vibez
Ill Inspecta & Bassrunner soundtribe, Roots&Culture, Jah Division sound gang feat. Zet.U.Zet.A.
Začiatok: 21:00

25.04.2008 (piatok)
Milkshake vs. Punk!
DJs: Milosh & Skank vs. Barbie Idijot & Peal + guest
VJs: Bocca & Denzel
Začiatok 22:00

26.04.2008 (sobota)
VERMIN breakcore
To Live And Shave In L.A. (USA, HU, BE), Sickboy (BE), The Teknoist (UK), Sepix (AT), Urbanfailure (SK), Misyar (SK)
Začiatok: 21:00

30.04.2008 (streda)
Pii Jem, Malevil, Matelko LIVE
support DJ Biba (Pohoda_FM)
Začiatok: 22:00

Informácie pre Hudba.sk poskytol Erik Babušiak zo Subclubu. Viac info nájdete na stránke Subclub.sk.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti