Hlavná stránka

>

Správy

>

Bratislava - tretia zastávka tretej časti európskeho turné Alicie Keys

Bratislava - tretia zastávka tretej časti európskeho turné Alicie Keys

Alicia Keys 08.10.2008 - 13:37 | Patrik Marflák

Už len pár dní ostáva do jedného z najväčších hudobných zážitkov roka – koncertu Alicii Keys v Bratislave. Speváčka sa v priestoroch Incheby predstaví na budúci pondelok 13. októbra spoločne so šesťčlennou kapelou a troma doprovodnými vokalistkami. Do Európy si priniesla aj vlastného predskokana, jeho meno je však zatiaľ utajené.


Štáb Alicie Keys pozostávajúci približne z 50 osôb podľa posledných informácií už dorazil do Európy (Záhreb, Chorvátsko). Dnes je očakávaný aj príchod držiteľky mnohých platinových dosiek a cien Grammy – Alicie Keys, ktorá priletí v doprovode svojej osobnej asistentky, tour manažéra a bodyguarda.

Americká speváčka sa v rámci turné k aktuálnemu albumu 'As I Am' vracia na európsku pôdu už po tretíkrát. V marci a v júli navštívila väčšinu krajín západnej, severnej a juhozápadnej Európy, tretiu časť svojho európskeho turné odštartuje tento týždeň koncertami v chorvátskom Záhrebe (10.10.) a v srbskom Belehrade (11.10.). Ďalšou zastávkou už bude Bratislava.

Hudobná skupina Alicie Keys pricestuje do Bratislavy už v priebehu tejto nedele a bude spolu s hviezdou ubytovaná v jednom z bratislavských hotelov. Súčasťou jej skupiny je aj DJ Brian Angelo, hudobníci Paul John (bicie), Pablo Baptista (perkusie), Jeffrey Gitelman (gitara), Stephen Mostyn (bass), David Watson (saxofón, flauta), Frederick Hendrix (saxofón, trúbka), a trojica vokalistiek, ktorá Aliciu hlasovo podporí pri jej najväčších hitoch ako 'Fallin', 'A Woman's Worth' či 'No One'.

Zaujímavé sú aj čerstvé informácie ohľadne predskokana. Alicia Keys totiž náhle zmenila svoje rozhodnutie a pricestovala do Európy so svojim vlastným predskokanom. Pôvodná požiadavka zo strany manažmentu na zabezpečenie lokálneho predskokana bola zrušená len pár dní pred jej bratislavským koncertom. Kto však nakoniec bude "predskakovať" Alicii Keys nie je jasné a meno zatiaľ ostáva utajené i pred samotnými organizátormi.

Informácie pre Hudba.sk poskytla Jana Mudriková zastupujúca usporiadateľské agentúry Vivien a Infiniti Media.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti