Hlavná stránka

>

Správy

>

Februárový Rock&Pop aj o najzáhadnejších úmrtiach v rock'n'rolle

Februárový Rock&Pop aj o najzáhadnejších úmrtiach v rock'n'rolle

02.02.2010 - 15:46 | Patrik Marflák

Na záhady, tajomné úmrtia a nezmyselné dezinterpretácie nemá patent iba vážený Dan Brown, vychýrený Šifrou majstra Leonarda a inými bestsellermi súčasnej doby. Rock'n'roll je tu viac ako päťdesiat rokov a za ten čas sa vytvorili mýty o súkromnom živote slávnych, ktorých život aj smrť budú naďalej plniť titulné stránky všetkých magazínov po celom svete.


Stále sa budú odkrývať nové "fakty", vydávať zaručene overené svedectvá o skonaní tých najslávnejších. Skutky celebrít sú kanonizované, uvádzané do siene slávy, stavajú sa pomníky tým najvýznamnejším, akoby boli predurčení k osudovým činom už pri svojom zrodení.

Svojím spôsobom sú hovorcami popkultúry a svojej doby, v ktorej drvivá väčšina z nás vyrastala a vyrastá dodnes. Za tie roky zaklopalo na nebeskú bránu už veľa takých a bude ich pochopiteľne pribúdať...

Februárové číslo magazínu Rock&Pop toho okrem hlavnej témy "Záhadná úmrtí rock'n'rollu" (Presley, Morrison, Cobain, Jackson, ...) ponúka nemálo: emo rockových velikánov 30 Seconds To Mars, energických Wolfmother, stále sviežich Vampire Weekend, rock'n'rollových Heavy Trash, Archive, Kings Of Convenience alebo Jamie T. Pre milovníkov classic rocku je pripravený materiál o Kiss, skoro rozpadnutých Aerosmith alebo stále dobrých Dave Matthews Band.

K tomu neodmysliteľne patrí veľa recenzií a tipov na dobrú hudbu. Redakcia Rock&Pop vám praje príjemné čítanie.

Mesačník Rock&Pop distribuuje Mediaprint Kappa do stánkov po celom Slovensku za 3,29 euro. Objednať si ho môžete na adrese Rockandpop.cz.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti