Hlavná stránka

>

Správy

>

IMT Smile vypredali Bratislavu, v Prahe krstili album

IMT Smile vypredali Bratislavu, v Prahe krstili album

13.04.2010 - 11:57 | redakcia

IMT Smile ešte ani nestihli odohrať prvý slovenský koncert aktuálnej šnúry 2010:Odysea Dva a už majú vypredanú prvú halu! Včera poobede zastavil manažér kapely Miro Tásler predpredaj vstupeniek na koncert v bratislavskom PKO. Práve v hlavnom meste zakončí kapela 30. apríla svoje turné a už teraz je zrejmé, že PKO bude praskať vo švíkoch! Podľa aktuálnych informácií zo spoločnosti Ticketportal, ktorá zabezpečuje predpredaj vstupeniek na koncertné turné IMT Smile, je vysoký záujem aj o koncerty vo zvyšných šiestich slovenských mestách, v ktorých kapela predstaví novú show v rozšírenej, sedemčlennej zostave.


Tú dal dokopy Ivan Tásler špeciálne pre tieto koncerty. Fanúšikovia z Bratislavy a okolia, ktorí si nestihli zaobstarať lístky na vypredaný koncert v bratislavskom PKO, to majú najbližšie na dnešný koncert v Nitre, prípadne si ešte stále môžu zakúpiť lístky na koncert v Nových Zámkoch, kde kapela vystúpi 29. apríla.

Ďalšou potešujúcou správou týkajúcou sa populárnej prešovskej formácie je, že nová show IMT Smile rozvášnila fanúšikov kapely v Prahe. Tí zaplnili pražské Hard Rock Café a vytvorili úžasnú atmosféru. V druhej polovici viac ako dvojhodinového programu sa krstila nová platňa '2010: Odysea Dva'. Na svet ju uviedli hneď traja krstní otcovia. Marcel Vyšín z vydavateľstva Universal, dlhoročný kamarát kapely a spoluorganizátor koncertu Laco Vajdička a do tretice pravdepodobne najvernejší fanúšik IMT Smile Milan Štefánik, ktorý s kapelou zažil viac ako 278 koncertov.

Hard Rock Café je známe aj tým, že v jeho priestoroch sa môžete zblízka zoznámiť s hudobnými nástrojmi či inými predmetmi, ktoré patrili muzikantom zapísaným do hudobnej histórie. K týmto legendárnym kúskom už čoskoro pribudne aj guitalele Ivana Táslera, všetkým dobre známe z pesničky 'Mám krásny sen'. Pokiaľ ste si ešte nestihli kúpiť nové CD IMT Smile '2010:Odysea Dva', budete tak môcť urobiť v "putovnom" obchode na každom koncerte tohto rovnomenného turné. Na neopakovateľnú atmosféru hudobnej a svetelnej šou sa už dnes, v utorok 13.apríla, môžu tešiť fanúšikovia v Nitre. Postupne sa kapela predstaví 17. apríla v Liptovskom Mikuláši, 21. apríla v Banskej Bystrici, 23. apríla v Prešove, o deň neskôr v Spišskej Novej Vsi, 29. apríla v Nových Zámkoch a napokon 30. apríla vo vypredanej Bratislave.

Za skupinu IMT Smile poskytol redakcii Hudba.sk informácie Edo Kopček.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti