Hlavná stránka

>

Správy

>

Na Rock The Bells vystúpia aj Lauryn Hill a Snoop Dogg

Na Rock The Bells vystúpia aj Lauryn Hill a Snoop Dogg

Lauryn Hill 09.06.2010 - 10:53 | Patrik Marflák

Na siedmom ročníku série hip-hopových festivalov Rock The Bells vystúpi aj speváčka a bývalá členka skupiny The Fugees Lauryn Hill a premiérovo sa predstaví raper Snoop Dogg. Medzi headlinerov patrí aj skupina A Tribe Called Quest, legendárny producent DJ Premier, formácia Wu-Tang Clan či dalšie newyorské legendy ako KRS-One a Rakim.


Festivaly Rock The Bells sa uskutočnia 21. augusta v kalifornskom San Bernardine, 22. augusta v San Franciscu, 28. augusta v New Yorku a 29. augusta vo Washingtone.

Lauryn Hill, Snoop Dogg a A Tribe Called Quest, podobne ako ostatní headlineri festivalov (Wu-Tang Clan, Rakim, KRS-One a Slick Rick), odohrajú vôbec po prvý raz v histórii hip-hopových podujatí všetky skladby zo svojich najzásadnejších albumov.

Lauryn Hill vystúpi v San Bernardine, New Yorku a Washingtone, pričom jej vystúpenie bude pozostávať zo skladieb z jej sólového albumu The Miseducation Of Lauryn Hill (1998) rovnako ako aj z tvorby The Fugees.


Lauryn Hill - Doo Wop

Snoop Dogg na všetkých festivaloch okrem San Bernardine, kde bude na line-upe chýbať, odprezentuje skladby zo svojho debutu Doggystyle (1993). Počas jeho vystúpenia sa na pódiu predstavia aj hostia Warren G, Tha Dogg Pound, Lady of Rage a RBX. Newyorská skupina A Tribe Called Quest predstaví svoju v poradí tretiu štúdiovku s názvom Midnight Marauders (1993) a DJ Premier odohrá na Rock The Bells špeciálny set venovaný svojmu zosnulému "kolegovi" zo skupiny Gang Starr Guruovi, ktorý 19. apríla podľahol rakovine.


A Tribe Called Quest - Electric Relaxation

Členovia formácie Wu-Tang Clan zahrajú skladby zo svojho debutu 'Enter The Wu-Tang (36 Chambers)' z roku 1993, KRS-One predstaví nahrávku Criminal Minded (1987), Slick Rick odprezentuje skladby z The Great Adventures Of Slick Rick (1989) a Rakim ponúkne skladby z Paid In Full (1989), ktorú nahral s producentom Ericom B. Na podujatiach vystúpia taktiež Brother Ali, Murs & 9th Wonder, Clipse, Immortal Technique, Jedi Mind Tricks, DJ Muggs & Ill Bill, Wiz Khalifa, Big Sean, Yelawolf a projekt Street Sweeper Social Club, ktorý tvoria Tom Morello z Rage Against The Machine a raper Boots Riley z The Coup.


Wu-Tang Clan - C.R.E.A.M.

Zoznam potvrdených účinkujúcich na 7. ročníku festivalovej série Rock The Bells:
Wu-Tang Clan, Rakim, KRS-One, Slick Rick, Lauryn Hill, Snoop Dogg, A Tribe Called Quest, DJ Premier, Street Sweeper Social Club, Murs & 9th Wonder, Wiz Khalifa, Clipse, Immortal Technique, Jedi Mind Tricks, Brother Ali, DJ Muggs & Ill Bill, Big Sean, Yelawolf.

Informácie zverejnila webová stránka BallerStatus.com.

--
Zdroj: SITA
Foto: Sony Music


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti