Hlavná stránka

>

Správy

>

Shakira vydá na jeseň album Sale El Sol a stane sa súčasťou novej reality šou

Shakira vydá na jeseň album Sale El Sol a stane sa súčasťou novej reality šou

Shakira 18.08.2010 - 16:03 | redakcia

Kolumbijská speváčka Shakira vydá 2. novembra v Spojených štátoch amerických nový štúdiový album s názvom Sale El Sol. Na nahrávke s prevažne španielskymi skladbami speváčka údajne spolupracovala s raperom Pitbullom a skupinou Calle 13. Mená ďalších spolupracovníkov či názov prvého singla zatiaľ nezverejnila. Už teraz je však isté, že po jeho vydaní bude účinkovať v unikátnom projekte, v ktorom ju budú počas celého turné sprevádzať televízne kamery.


Album Sale El Sol bude nasledovníkom albumu She Wolf (2009), z ktorého vyšli single She Wolf, Did It Again, Give It Up to Me a Gypsy. Zatiaľ posledným hitom speváčky je však pieseň Waka Waka (This Time for Africa), ktorú naspievala k tohtoročným majstrovstvám sveta vo futbale v Juhoafrickej republike.

Ešte pred vydaním albumu odštartuje Shakira koncertnú šnúru Tour of Earthly Delights, v rámci ktorej vystúpi od 15. septembra do 29. októbra v jednom kanadskom a dvadsiatich amerických mestách. Od 16. novembra do 20. decembra ju uvidia fanúšikovia v západnej Európe. Podľa Shakiry si jej fanúšikovia po celom svete užijú veľkú šou. "Koncerty budú tematicky rozdelené a nebude chýbať množstvo interakcie s publikom. Bude tam veľa tanca a radosti zo života," uviedla.

Priebeh interaktívneho turné budú môcť fanúšikovia sledovať v novej reality šou s názvom Katy Brand Meets, ktorá bude zachytávať život umelcov na cestách. Populárna Kolumbijčanka bude hviezdou prvej série. Zatiaľ nie je jasné, kedy sa na televízne obrazovky dostane prvá časť. Nakrúcať sa začne v americkom Connecticute 17. septembra a Shakira bude v projekte účinkovať až do posledného koncertu svojho európskeho turné, ktorý sa uskutoční 20. decembra v Londýne.

Informáciu zverejnila webová stránka aceshowbiz.com.

--
Zdroj: SITA
Foto: Shakira.com


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti