Hlavná stránka

>

Správy

>

Sisa Sklovská trávi Veľkú noc pri Wörthersee

Sisa Sklovská trávi Veľkú noc pri Wörthersee

21.04.2019 - 13:00 | redakcia

Slovenská speváčka Sisa Sklovská oddychuje v týchto dňoch s manželom pri rakúskom Wörthersee. "Doba je taká rýchla, že si nikdy neuvedomím, že už je to tu, no na Veľkonočné sviatky treba byť v pokoji a najlepšie aj niekam odísť, človek potrebuje na chvíľku aj vypnúť," povedala v rozhovore pre agentúru SITA.


Po Wörthersee sa známa interpretka podľa vlastných slov pozerala už dlhšie. "Keď chodíme s manželom na dovolenky, jazdíme väčšinou autom a vždy, keď sme prechádzali po diaľnici okolo Klagenfurtu, tak po ľavej strane bolo jedno veľké jazero. Ja som sa zakaždým pýtala, čo tam je, či sú tam nejaké hotely a čo sa tam deje, prečo sa tam nikdy nejdeme pozrieť a keďže som to už nejakých desať rokov vyprávala, tak ma manžel vybavil a zobral ma sem, je tu naozaj veľmi pekne. Nechceme však celú dovolenku stráviť len na jednom mieste, radi by sme sa šli pozrieť aj do Talianska. Uvidíme, do pondelka sa dá všeličo stihnúť. Ja milujem vodu. More či jazerá, tieto pobyty mám odjakživa rada," poznamenala umelkyňa, ktorá podľa vlastných slov nevylučuje, že sa v studenej aprílovej vode na chvíľu aj okúpe.

"Ja patrím k spevákom veľmi otužilým, moji kolegovia to veľmi dobre vedia, nechápu a krútia nado mnou hlavou, pretože aj počas predstavení pijem úplne ľadovú sódu, najväčšie bubliny, aké existujú, nenosím šály a keď prebieham z auta do budovy, keď mám koncerty alebo potrebujem niečo vybaviť, tak si často nedám ani kabát. Som schopná takto s krátkym rukávom prebiehať aj keď je mínus dvadsať a vôbec mi to nevadí, práve naopak, ja nikdy z takejto zimy neochoriem, ani mi to neprekáža, som dosť otužilý človek. Nemôžem teda vyvrátiť, že do tej vody nevleziem," zasmiala sa.

No ak by sa jej to aj nepodarilo, nádielka vody ju s istotou čaká v pondelok. "Na Veľkonočný pondelok sa vrátime na Slovensko a oblievačke sa určite nevyhnem. A nielen ja, ani naša 16-ročná mačka, tá od manžela vždy dostane pohár na kožuch. Potom má rok na premýšľanie, prečo sa to stalo," podotkla pobavene Sklovská, ktorú v môžu diváci a diváčky po sviatkoch opäť vidieť na Novej scéne v predstaveniach Mária Terézia a Mamma Mia!.

Zdroj: SITA
Foto: Facebook.com/Sisa-Sklovska


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti