Hlavná stránka

>

Správy

>

Spevák Peter Leto si v novom singli pýta Viac. Pozrite si videoklip

Spevák Peter Leto si v novom singli pýta Viac. Pozrite si videoklip

Peter Leto, videoklip Viac, 2022
Zdroj: Punč Production
21.09.2022 - 16:30 | redakcia

Slovenský spevák, hudobník a skladateľ Peter Leto po debutovom singli Doliny predstavuje svoju druhú autorskú skladbu s názvom Viac. V novinke sa nostalgicky vyrovnáva s pocitmi neistoty vo vzťahu, no zároveň verí v druhé šance a nové začiatky."Inšpiráciou je ten typ pocitov, keď sa niečo končí, a neistota, ktorá s nimi častokrát prichádza. Človek vtedy možno aj chce vrátiť čas, spraviť veci inak, nastaviť kurz osudu iným smerom. Niekedy sa s novou situáciou dá jedine zmieriť. A niekedy sa dajú veci opraviť - keď na nich po kúskoch a s odhodlaním začneme pracovať," približuje Peter Leto novinku, ktorá má oproti hravému a energickému debutu Doliny pokojnejšiu atmosféru a vážnejší text.


V rámci hudobnej produkcie Peter na skladbe opäť spolupracoval s renomovaným slovenským producentom Matejom Milošom alias Lil Maxxom, s ktorým podčiarkli atmosféru textu a dodali jej moderný popový zvuk. "Spolupráca s Lil Maxxom bola ako vždy perfektná. Páči sa mi, že v hudbe hľadá stále niečo nové. V songu Viac podľa mňa vkusne prepája šťavnatú a bohatú hudobnú produkciu s jednoduchým klavírnym zvukom a motívom. Dobre sa mi na to písal text, tento som mal hotový najrýchlejšie zo všetkých," spomína spevák na tvorbu novinky.

Skladba bude spolu s debutovým singlom Doliny a ďalšími pesničkami súčasťou Petrovej pripravovanej prvej EP nahrávky, ktorú plánuje vydať už čoskoro. Hoci pieseň Viac už niekoľko týždňov rotuje v éteri niektorých slovenských rádii, videoklip spevák predstavil až teraz. Vizuál, na ktorom spolupracoval s Punč Production, vytvára príjemnú symbiózu s textom piesne. Spevákovi v ňom robí spoločnosť Zuzana Nováková. 


Redakciu Hudba.sk informovala PR manažérka Andrea Turčina z agentúry All About Music. Správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti