Hlavná stránka

>

Správy

>

Párty Ear-Gasmic prinesie do Bratislavy súčasný trance z Holandska

Párty Ear-Gasmic prinesie do Bratislavy súčasný trance z Holandska

21.11.2018 - 14:00 | redakcia

Už tento piatok (23.11.) prinesie tranceová šou Ear-Gasmic svoju ďalšiu klubovú edíciu v priestoroch bratislavského klubu IXEL. Ako naznačuje podtitul "The Dutch Edition", párty prinesie dvoch dídžejov z Holandska. Publikum sa do krajiny tulipánov a trance-u prenesie aj prostredníctvom na mieru pripravených vizualizácii a uvítacích intier.


Ako headliner sa prvýkrát v Bratislave predstaví Menno De Jong pochádzajúci z Amsterdamu, ktorý je primárne známy ako trance dídžej a producent. Jeho vášeň pre hudbu začala už v detstve - začalo to klasikou a hrou na klavíri, no v dospievajúcom veku mu učaroval dídžejing a začal sa venovať vlastnej produkcii tanečnej hudby. Spolupracoval s poprednými dídžejmi ako Tiësto, Armin van Buuren či Paul van Dyk.

Počas svojej kariéry si zahral v mnohých svetovo známych kluboch či na popredných festivaloch ako Tomorrowland, Dreamstate, A State of Trance, Transmission, Creamfields, Mysteryland, Trance Energy, Sensation, Love Parade, Amnesia Ibiza, Amsterdam Dance Event. V jeho setoch nechýbali ani 10-hodinové maratóny na "open to close" akciách nazvaných Menno Solo.


In Trance We Trust

Menno de Jong v roku 2013 podpísal spoluprácu s  Black Hole Recordings, kde začal vydávať skladby na legendárnom vydavateľstve In Trance We Trust. Následne vydal niektoré zo svojich najúspešnejších trackov ako sú Any Other Day, Set to Sail, klubová hymna Creatures Of The Night s kanadskou speváčkou Noire Lee, či séria troch singlov ovplyvnená psy a tech subžánrami Abhyasa, Ahimsa a Ananda.

Už rok po podpise zmluvy mu vydavateľstvo ponúklo pozíciu A&R managera, teda človeka, ktorý vyhľadáva a mentoruje nové talenty. Stal sa tak hlavnou tvárou značky, ktorá má jednu z najbohatších histórií v rámci žánra a poskytuje platformu pre budúce trance hviezdy.


Menno de Jong sa slovenským fanúšikom predstaví už tento piatok s dvojhodinovým setom. Bude to jeho prvá šou na Slovensku po ôsmich rokoch a zároveň bratislavská premiéra. Sekundovať mu bude ďalší Holanďan - Allen Watts, ktorý sa u nás predstaví vôbec po prvýkrát. Jeho talent si všimol aj samotný Armin Van Buuren, vďaka čomu si mohol zajhrať na mnohých veľkých eventoch vrátane tohtoročného A State of Trance v holandskom Utrechte.

Line-up piatkovej párty pod hlavičkou Ear-Gasmic ďalej doplní Alan Wyse pochádzajúci zo Škótska, a o skvelý domáci support sa postarajú Unbeat, Cole a dvojica hardstyle dídžejov Heavy Noizes. Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk.


Vstupenky:  Predpredaj.sk

Zdroj: PR / Predpredaj.sk
Foto: PR


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti