Hlavná stránka

>

Správy

>

Martin Chodúr dnes zahrá pre fanúšikov online. Predstaví aj nové skladby

Martin Chodúr dnes zahrá pre fanúšikov online. Predstaví aj nové skladby

22.04.2020 - 12:00 | redakcia

Už viac ako mesiac zverejňuje Martin Chodúr na svojom Facebooku a Youtube kanáli videá svojich autorských piesní. A nielen to. Každú stredu večer naživo spieva pre svojich fanúšikov. Zaspieval im už svoje obľúbené piesne z repertoáru Karla Kryla, Beatles, Procol Harum či Leonarda Cohena, a tiež skladby, ktoré napísal pre Hanu Zagorovú.


Dnes večer o 19:00 bude v tejto milej tradícii pokračovať. Pre svojich priaznivcov chystá hodinový koncert, pri ktorom ho bude hudobne sprevádzať jeho kapela Mach zložená zo špičkových jazzových muzikantov z Ostravy. "Počas koncertu zaznejú najúspešnejšie autorské piesne z mojich štyroch sólových albumov a zaspievam aj ukážky z môjho pripravovaného novinkového albumu s pracovným názvom Tisíc a jedna noc, ktorého dokončenie prerušila pandémia koronavírusu," prezradil Martin Chodúr.

"Koncertom chcem ľuďom ponúknuť aspoň malé odreagovanie od problémov, ktoré sú v posledných týždňoch všade okolo nás. Bol by som veľmi rád, keby sa nám to podarilo. Koncert venujem aj na podporu všetkých tých, ktorí sú v prvej línii, ako poďakovanie za ich obetavú prácu. Obdivujem všetkých, ktorí 24 hodín pracujú a pomáhajú, aby nám uľahčili situáciu, na ktorú sme neboli vôbec pripravení. Nezostáva nám, než stále dodržiavať čo najzodpovednejšie všetky príkazy a obmedzenia, pretože ak to nebudeme robiť, nič a nikto nám nepomôže. Snáď len sila mať rád. Myslím na vás," odkazuje Martin svojim fanúšikom.

Počas nečakaného pracovného voľna si Martin Chodúr veľa číta, počúva hudbu, spieva, skladá hudbu, píše texty, nahráva videá a hrá sa so synom Martinkom. "A tiež všetci spoločne cvičíme, aby sme nevyšli zo cviku a Martinka pomaly učíme hrať na zobcovú flautu. Našťastie bývame v dome so záhradou, takže nemusíme byť len zavretí doma. Tiež veľa varíme a pečieme - všetci traja, pre radosť," dodáva sympatický spevák.

Večerný koncert Martina Chodúra môžete sledovať na jeho stránkach na Facebooku a Youtube.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol PR manažér Jan Adam. Tlačovú správu sme upravili.

Foto: Patrik Ratajský


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti