Hlavná stránka

>

Správy

>

Ondřej Gregor Brzobohatý a Elis Mraz vzdávajú singlom poctu Tomášovi Baťovi

Ondřej Gregor Brzobohatý a Elis Mraz vzdávajú singlom poctu Tomášovi Baťovi

23.07.2019 - 10:00 | redakcia

Ondřej Gregor Brzobohatý nakrútil videoklip k svojmu novému singlu In Your Shoes. Na rozdiel od svojich predošlých skladieb sa všestranný muzikant, ktorý je zároveň autorom textu, rozhodol pre angličtinu. K spolupráci si prizval mladú talentovanú speváčku Elis Mraz.


"S Elis nás spája láska pre americký zvuk rytmických piesní, tak sme si chceli niečo podobné vymyslieť i pre seba. Čo sa týka mňa, veľmi dobre viem, že budem vždy znieť v rodnom jazyku omnoho autentickejšie, ale už som dosť starý na to, aby som sa trápil tým, či moja angličtina bude niekoho iritovať alebo nie, tak som sa do toho pustil a z výsledku som bol sám milo prekvapený," uviedol Ondřej Gregor Brzobohatý k rozhodnutiu naspievať singel v anglickom jazyku.


Odovzdanie dobrej inšpirácie

Réžie videoklipu sa ujal sám autor piesne a spolupracoval na ňom s kameramanom Janom Drnkom a s choreografmi Pavlom Strouhalom a Ivanou Hannichovou. V klipe sa objavujú i popredné osobnosti českej tanečnej scény. "Za najdôležitejšie považujem myšlienku a poslanie piesne a videoklipu. Sú o odovzdávaní dobrej inšpirácie na úkor ľudskej nevraživosti. Ktokoľvek to dokáže, má môj obdiv. Preto je skladba venovaná Tomášovi Baťovi, ktorý bol vlastne jedným z prvých významných a dôležitých českých influencerov," dodal Brzobohatý.  

Úspešný skladateľ a producent sa hneď po prázdninách chystá na prípravu svojho veľkého decembrového koncertu vo Fóre Karlín Brzobohatý & Friends, kde spoločne so svojou kapelou, doplnenou o symfonický orchester, privíta okrem iných muzikantských osobností práve i Elis Mraz, s ktorou pieseň In Your Shoes naspieval.

Redakciu Hudba.sk informovala PR manažérka Adriana Čahojová zo Soul For Show. Tlačovú správu sme upravili. 

Foto: PR


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti