Hlavná stránka

>

Správy

>

Overená spolupráca Kaliho a Claudie: Pozrite si videoklip k novinke Diamant

Overená spolupráca Kaliho a Claudie: Pozrite si videoklip k novinke Diamant

23.07.2019 - 11:30 | redakcia

Prvý tohtoročný spoločný singel Kaliho a Claudie, latinom šmrncnutá skladba Len ona, patrí medzi najúspešnejšie videoklipy roka na Slovensku - na Youtube má od februára viac ako tri milióny prehratí. Dvojici, ktorá sa pozná už osem rokov, táto spolupráca zachutila, a tak po pár mesiacoch prichádzajú s ďalším duetom.


Ich novinka s názvom Diamant nesie posolstvo o vlastnom presvedčení a o tom, že je dôležité si veriť. "Pozri sa mi do očí a uvidíš tú silu ženy, čo to nevzdá. Ja sama to otočím, už viem, že sa fakt nesmiem ničoho báť. A nech sa každý pozerá, budem žiť, ako chcem ja. Nepadnem na kolená, som diamant!" spieva Klaudia Farkašová alias Claudia v piesni, v ktorej sa sebavedomý a emotívny text spája so sviežou letnou atmosférou hudby, pod ktorou je podpísaná dvojica Martin Kocián a Marek Šurin.

Autormi textu sú Kali a jeho dlhoročný manažér a kamarát Miro Čimo. "Keď som pred deviatimi rokmi stretol Kaliho, tak sa chcel vzdať svojho sna a cieľov. Niekedy stačí malé nakopnutie, malinký krôčik, samozrejme na sebe tvrdo makať, veriť si a ono to proste príde," spomína Čimo.


Videoklip vznikal pod taktovkou Insane Productions, o réžiu, kameru a postprodukciu sa postaral Andrej Pálanský. V klipe sa okrem samotných interpretov predstavili aj šesťnásobný majster Slovenska v boxe a účastník Majstrovstiev Európy Matúš Babiak, slovenská fitneska, majsterka Slovenska a vicemajsterka sveta Júlia Karová, loptoví freestyleri Hands Up Crewtanečné skupiny Old School Brothers či Diamond Academy a v neposlednom rade breakdancer Maťo B alias B-boy BIOS, ktorý má za sebou viac ako 600 vystúpení, založil dve tanečné školy a šesťkrát vyhral celoslovenskú súťaž v b-boyingu.

Pozrite si tiež úspešný videoklip Len ona s produkciou od Petra Panna:


Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla Mária Priečinská. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti