Hlavná stránka

>

Správy

>

Nový imidž, luxusné auto a tanec: Lara Morr predstavila novinku Letíme preč

Nový imidž, luxusné auto a tanec: Lara Morr predstavila novinku Letíme preč

23.08.2021 - 11:00 | redakcia

Po singloch Múza a Poď so mnou tam prichádza speváčka a herečka Lara Morr s novým letným singlom Letíme preč. Romanticky ladeným videoklipom zároveň pozýva na divokú jazdu novým luxusným oranžovým BMW M440i, g23, ktoré je jediným modelom v tejto farbe v celej Európe.


Novinka predznamenáva debutový album Múza, ktorý vyjde o mesiac. Singel a zároveň celý album vznikl v spolupráci s Markom Leždíkom zo skupiny Support Lesbiens, hudobnej produkcie sa ujal David Vostrý. V novom klipe sa Lara Morr ukazuje s novým imidžom a taktiež prvýkrát aj po tanečnej stránke po boku známeho choreografa a tanečníka Mirka Kosíka. Práve on stojí za choreografiou vo videoklipe plného letnej atmosféry, zamilovanosti a zároveň stvárňuje jej partnera.


"V skladbe Letíme preč opisujem vzťah dvoch zaľúbených ľudí, ich spoločné záujmy a cestu životom. Hovorím v nej o tom, že v ozajstnom vzťahu je základným kameňom úprimnosť a otvorenosť," opisuje pieseň speváčka Lara Morr. O vizuálnu stránku novinky Letíme preč sa postaralo štúdio Pimovies na čele s Patrikom Martinkovičom. "Videoklip sa natáčal na Slovensku, v mojom rodnom mestečku Gbely a v jeho okolí. Prišla som za Patrikom s hotovým scenárom, ktorý som si napísala a on už tomu vdýchol svoje kúzlo," dodala speváčka.

Texty, ktoré vychádzajú z vlastných skúseností, zážitkov, emócií si píše speváčka sama. Hudbu skladá v spolupráci s už spomenutým Markom Leždíkom. Debutový album Múza prinesie nový alternatívny prúd hudby v štýle R´n´B, soulu, jazzu i popu.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Šárka Chomoutová. Text správy sme upravili.

Foto: Viliam Vávra


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti