Hlavná stránka

>

Správy

>

Il Divo sa tešia na krásne Slovenky aj zábavu po koncerte

Il Divo sa tešia na krásne Slovenky aj zábavu po koncerte

23.09.2014 - 17:30 | redakcia

Už túto sobotu zavíta po tretíkrát na Slovensko pop-operné zoskupenie Il Divo. Štvorica fešákov z rôznych kútov vystúpi v sprievode famózneho orchestra, špeciálnou hostkou je muzikálová diva Lea Salonga. Slávne zoskupenie sa po predchádzajúcich skúsenostiach na bratislavský koncert už veľmi teší.


Speváci sa netaja tým, že na Slovensko sa vždy radi vracajú aj pre krásne ženy. Potvrdzuje to aj fakt, že do Bratislavy pricestujú bez akéhokoľvek sprievodu – manželky, priateľky a deti zostávajú doma! Jeden z členov, Sébastien Izambard, ktorý žije v Londýne, je ženatý a má deti dvojičky. Leto trávi jeho rodina v Los Angeles a je to jedno z mála období, ktoré spevák venuje výhradne rodine, podobne ako ostatní členovia kapely. Zvyšok roka sú totiž na cestách po koncertoch, aktuálne sú na celosvetovom turné A Musical Affair, v rámci ktorého sa zastavia aj na Slovensku.

Obe ich predchádzajúce návštevy u nás spôsobili rozruch hlavne v ženskom publiku. Svedčí o tom aj fakt, že so spevákmi sa spriatelili viaceré dámy slovenského šoubiznisu. Aj tentoraz sa speváci tešia nielen na skvelú spevácko-divadelnú šou, ktorú predvedú už v sobotu v Slovnaft Arene, ale aj na veľkolepú párty po koncerte. Chcú si na ňu pozvať aspoň sto hostí a netaja sa tým, že pojem záverečná nepoznajú...


Fenomenálne spevácke kvarteto Il Divo patrí medzi to najlepšie, čo svetu hudby priniesol najznámejší hudobný manažér Simon Cowell. Zostavu, ktorá už vyše 10 rokov láme srdcia najmä dámam s vyberaným vkusom, tvorí trojica klasicky vzdelaných operných spevákov - španielsky barytonista Carlos Marín a tenoristi David Miller z USA a Urs Bühler zo Švajčiarska - a francúzsky, pôvodne popový spevák a skladateľ Sébastien Izambard.

Kvarteto je momentálne na turné so šiestym štúdiovým albumom A Musical Affair. Ide o kompiláciu slávnych broadwayských songov ako Fantóm opery či West Side Story. Album obsahuje duetá s Barbrou Streisand či Nicole Scherzinger. Partov slávnych speváčok sa ujme hviezda muzikálového neba Lea SalongaZ hľadiska vizuálneho estetického zážitku si tak tentokrát prídu na svoje aj páni, ktorí väčšinou chodili na koncerty Il Divo len ako doprovod svojich polovičiek.

Vstupenky:  Predpredaj.sk

TIP: Každá vstupenka na tento koncert zakúpená cez Predpredaj.sk totiž pôjde do žrebovania o štýlové reproduktory Harman Kardon Soundsticks III v cene 149€. Viac info TU

Zdroj: PR - Lucia Šuková/Vivien


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti