Majstrovské hudobné diela v jedinečných klavírnych aranžmánoch na konci apríla opäť rozozvučia Zrkadlovú sieň Primaciálneho paláca. Po dvoch beznádejne vypredaných bratislavských koncertoch sa koncertný projekt Piano Best Covers vracia do hlavného mesta, tentokrát s novým programom.

Počas 80-minútového koncertu zaznejú tie najobľúbenejšie skladby, ktoré si získali srdcia miliónov ľudí na celom svete. Diváci sa môžu tešiť okrem iných aj na najznámejšie skladby z repertoárov kapiel ako Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Rammstein, System of a Down, Coldplay, Deep Purple, AC/DC ale aj Eda Sheerana, Eminema a ďalších hudobných ikon.

Organizátor sľubuje nový, rozšírený program zaručujúci výnimočný umelecký zážitok. Precízne vyskladaný repertoár legendárnych hitov v aranžmánoch s rockovým zvukom klavíra nenechá nikoho ľahostajným a vytvorí jedinečnú atmosféru v historickej sále Primaciálneho paláca v Bratislave. Koncert s limitovaným počtom miest sa uskutoční 30. apríla o 19:00. Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk.

Sólistom koncertu Piano Best Covers je známy poľský klavirista Lukash Shubski, víťaz medzinárodných súťaží v Londýne, Taliansku, Berlíne a Slovinsku. Vystupoval na koncertoch takých hudobných legiend ako Coldplay, Guns N' Roses či Depeche Mode a pravidelne účinkuje ako sólista na rockových koncertoch so Sliezskou filharmóniou. 

Koncerty Piano Best Covers zožali v roku 2023 veľký úspech na pódiách filharmónií na Slovensku, v Českej republike, ale aj v divadle Toda v Dubaji. Nenechajte si ujsť návrat projektu plného nadčasových piesní v elegantných klavírnych úpravách do Bratislavy.

Vstupenky: Predpredaj.sk

Zdroj: PR článok - Alliance Art (Hudba.sk edit)