Hlavná stránka

>

Správy

>

Peter Bažík končí s vydávaním albumov. Pesničky bude sprístupňovať zadarmo

Peter Bažík končí s vydávaním albumov. Pesničky bude sprístupňovať zadarmo

24.10.2017 - 15:00 | redakcia

Slovenský hudobník a spevák Peter Bažík sa rozhodol, že už viac nevydá a nepokrstí žiadny album. "Hudbe sa budem venovať naďalej, ale rozhodol som sa všetky skladby dávať priebežne k voľnému stiahnutiu na mojej stránke," uviedol.


"Tento nápad prišiel, pretože chcem byť čo najbližšie k ľuďom, k svojim fanúšikom a chcem, aby sa moja hudba čo najviac šírila. Ľudia často čakajú, že dostanú niečo zadarmo, tak im to rád dám," povedal Peter Bažík v rozhovore pre agentúru SITA.

"Môj prvý album, ktorý vyšiel v decembri 2015, nesie zároveň názov Kto som, a tak ma nadchla myšlienka, že budem k pesničkám z neho postupne na internete pridávať svoje nové skladby, až z toho vznikne jedného dňa také moje veľké celoživotné dielo. Všetky skladby, ktoré kedy urobím, budú totiž vždy o tom, kto som," priblížil.

Píše skladby na objednávku a točí klipy

Radosť z krstov si však mladý hudobník podľa vlastných slov nenechá ujsť. "Krsty mám rád, tých sa vzdať nechcem, budem teda krstiť videoklipy," uviedol Bažík, ktorý sa v súčasnosti živí najmä koncertmi a podnikaním. "Som rád, keď ľudia prídu na môj koncert, z toho dnes človek žije. A živia ma aj skladby na objednávky, na kľúč, v ktorých je zahrnutý aj jednoduchý klip. Človek, ktorý ma osloví, môže vyjsť do sveta s pesničkou a má k dispozícii rovno aj klip zo štúdia," prezradil Bažík.

"Nakúpil som techniku, kameru a manažujem také malé mobilné nahrávacie a produkčné štúdio. Keď sa klientovi dobre spieva doma v obývačke, prídeme k nemu do obývačky, keď v kúpeľni, nahráme ho v kúpeľni, keď rád spieva na záchode, nech sa páči," zasmial sa 32-ročný rodák z Habovky. "Teším sa, lebo sa mi pootvárali rôzne nové sféry a všetko začalo fungovať. A hlavne som v psychickej pohode, čo sa definitívne odráža na všetkom, čo robím," uzavrel.

Zdroj: SITA
Foto: Pavol Kulkovský


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti