Hlavná stránka

>

Správy

>

Menej je viac, hovorí Homes. Pozrite si jednozáberový klip plný atmosféry

Menej je viac, hovorí Homes. Pozrite si jednozáberový klip plný atmosféry

24.11.2020 - 09:00 | redakcia

Slovenský gitarista, spevák a skladateľ Peter Kravárik alias Homes pred mesiacom vydal svoje nové EP s názvom Neha, teraz k nemu pridáva aj videoklip k jednej zo skladieb s názvom Tell Me About Your Heart When the World Is Asleep (Povedz mi o svojom srdci, keď svet spí).


Vizuál sa opiera o minimalistický koncept one-take záberu a využíva skôr atmosféru, pozostávajúcu z pomalých pohybov, jemného osvetlenia, detailných záberov a vyťaženia estetického maxima z priestorov zámku Šimák, kde sa klip točil. V polovici videa nás čaká sám spevák, posadený na stoličke a výrazne osvetlený, iba so svojou gitarou. Produkciu videoklipu zastrešil kreatívny tím hood. na čele s režisérom Adamom Rohalom.

Jednoduchý, no vizuálne bohatý koncept videa upevňuje atmosféru samotnej skladby, ktorá je tiež minimalistická - pozostáva len z gitary a spevu. Niekedy je menej viac, takto v skladbe vynikla emócia a s ničím sa tam nepreteká. Atmosféru som dal nad formu," vyjadril sa Homes. Skladba je podľa autora inšpirovaná nocami na vysokoškolských internátoch, strávenými na streche s blízkym kamarátom alebo kamarátkou a s fľašou vína, ktoré sprevádzali intímne rozhovory o živote hlboko do noci.


Vypočujte si celú nahrávku Neha:Redakciu Hudba.sk informoval Peter Kravárik alias Homes. Tlačovú správu sme upravili.

Foto: hood.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti