Hlavná stránka

>

Správy

>

Česká kapela Jelen nahrala duet s Debbi. Speváčka sa v ňom vrátila k češtine

Česká kapela Jelen nahrala duet s Debbi. Speváčka sa v ňom vrátila k češtine

25.03.2018 - 11:00 | redakcia

Po úspešnom premiérovom duete s Janou Kirschner Co bylo dál? prichádza česká kapela Jelen s ďalším duetom Mars a Venuše, v ktorom tentokrát spojili sily so speváčkou Debbi.


Posledný mesiac minulého roku spoločne absolvovali vianočné turné, ktoré zakončili v beznádejne vypredanom Fórume Karlín. Počas spoločných skúšok tak vznikol tento singel, ktorý je inšpirovaný odvekým príbehom vzťahu muža a ženy. "Ešte pred turné sme pri jamovaní v spoločnosti Debbi často hrali a spievali. Pri tom vznikla práve táto pieseň, ktorú sme zaradili do nášho vianočného playlistu a u divákov mala evidentný úspech. Na základe toho sme ju nahrali aj v štúdiu," približuje frontman kapely Jelen Jindra Polák.

"Pre mňa bol sviatok zaspievať si s Jelenmi, a ešte k tomu po česky. Sú to pro mňa mimoriadne zážitky," dodáva Debbi, ktorá bola za svoj vlaňajší štúdiový album Break nominovaná na hudobnú cenu Anděl. Nomináciu v kategórii sólová interprétka premenila na víťazstvo.Jelen v roku 2014 získali ocenenie Anděl v kategórii Objav roka a vlani si prevzali cenu za Kapelu roka. Koncertný kalendár na tento rok už majú takmer plný. Okrem vypredaných jarných koncertov, ktoré už absolvovali v rodnej vlasti, minulý týždeň opäť hosťovali na koncerte skupiny Desmod v Bratislave a v Trenčíne. Okrem živých vystúpení začínajú intenzívne pracovať aj na novom štúdiovom albume.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla Ľuba Svatá.

Titulná foto: Facebook.com/jelenmusic/


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti