Hlavná stránka

>

Správy

>

James Blunt si vybral ako preskokanku bratislavského koncertu Emmu Drobnú

James Blunt si vybral ako preskokanku bratislavského koncertu Emmu Drobnú

25.04.2018 - 13:00 | redakcia

James Blunt, ktorý v rámci svetového turné The Afterlove Tour už o dva týždne vystúpi v Bratislave, si už vybral svojho predskokana na slovenskom koncerte. Z ponúkaných interpretov ho najviac zaujala speváčka Emma Drobná.


Popri svetoznámych hitoch Jamesa Blunta ako You're Beautiful, Goodbye My Lover či Carry You Home zaznejú 10. mája v NTC aréne aj skladby Smile alebo Words Emmy Drobnej, ktorá vydala v novembri minulého roka svoj autorský debut You Should Know. Informáciu dnes potvrdil organizátor koncertu.

"Áno, môžem potvrdiť, že manažment Jamesa Blunta nám už potvrdil meno predkapely, ktorú si vybrali. Chceli od nás tri možnosti. Rozhodli sa, že svojimi skladbami spestrí Jamesov koncert práve Emma Drobná," uviedol Peter Ďuriš z usporiadateľskej agentúry Amadeus. 

Mladú speváčku správa príjemne prekvapila. "Keď mi to môj manažér oznámil, tak som tomu až nechcela veriť. A už sa na to aj s kapelou veľmi tešíme! Už len samotné stretnutie so spevákom a jedným z mála mužov, ktorý všetkým babám tvrdí, že sú krásne, bude príjemné," hovorí Emma Drobná a dodáva, že úloha predskokanky Jamesa Blunta je pre ňu veľká česť. 


James Blunt sľubuje slovenským fanúšikom veľkú šou. Dočkajú sa známych hitov, ale najmä pesničiek z jeho piateho štúdiového albumu The Afterlove, ktorý vydal vlani v marci. Jeho aktuálne svetové turné trvá od októbra minulého roka a obsahuje 102 koncertov. Posledný sa uskutoční 18. augusta. 

Redakciu Hudba.sk informoval PR manažér koncertu Ján Kakaščík. Tlačovú správu sme upravili. 

Foto: SITA/Diana Černáková


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti