Hlavná stránka

>

Správy

>

Na Slávnostiach v Jaslovských Bohuniciach zahrajú Horkýže Slíže, Polemic aj Hex

Na Slávnostiach v Jaslovských Bohuniciach zahrajú Horkýže Slíže, Polemic aj Hex

26.07.2021 - 13:00 | redakcia

Už 6.-7. augusta vypuknú Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach, ktoré sú náhradou za kultový festival Červeník. V amfiteátri zahrajú kapely Horkýže Slíže, Hex, Polemic, Gladiátor, Heľenine oči, Zóna A, Alkehol, Konflikt, Arzén a Peter Lipa. Priaznivci rôznych hudobných žánrov sa môžu tešiť na neopakovateľnú atmosféru a fantastickú zábavu.


Nebude chýbať ani skupina Polemic, ktorá fanúšikom sľubuje našľapaný program s novšími aj overenými pesničkami, ktorý je tanečný od prvej minúty až po finále. "Desaťmesačná pauza hrania pred živým publikom bola najdlhšia, akú sme v histórii kapely zažili. Bolo pre nás náročné prečkať to. Na pódiá sme sa vrátili úplne natešení. Naši fanúšikovia to cítili veľmi podobne, lebo koncerty sú nabité emóciami na oboch stranách a užívame si ich ako by bol každý ten posledný. Je neskutočne povznášajúce znovu stáť na pódiu a rozdávať radosť hudbou. Keď prídu fanúšikovia na náš koncert, tak odídu spotení a vytancovaní," teší sa do Jaslovských Bohuníc spevák a trúbkar Polemicu Peter "Petko" Opet.

Na festivale vystúpia aj punkové legendy Zóna A a Konflikt, skupiny Alkehol, Arzén, Bijouterrier, Karpina, King Shaolin, Los Brados, Bullet Holes a MF. Na fanúšikov sa teší aj jazzman Peter Lipa. "Brány areálu sa otvárajú o 14:00. Stále platí obmedzená kapacita, preto fanúšikom festivalu odporúčame zakúpiť si vstupenky vopred a vyplniť formulár, ktorý nám odovzdajú pri bráne. Pri vstupe je nutné preukázať sa negatívnym testom alebo očkovacím preukazom. Evidencia návštevníkov je našou povinnosťou. V prípade, že si zakúpite lístok pri pokladni, budeme od vás potrebovať kontaktnú informáciu - meno, telefónne číslo prípadne e-mail. Bez poskytnutia kontaktného údaja vás nemôžeme vpustiť na festival," upozorňuje zástupca organizátora Martin Noga.

Nenechajte si ujsť výbornú atmosféru, skvelú zábavu a zmes všetkých hudobných žánrov 6. až 7. augusta na Slávnostiach v Jaslovských Bohuniciach. Vstupenky na festival si môžete kúpiť v sieti Prepredaj.sk.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z agentúry NK Factory. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti