Hlavná stránka

>

Správy

>

Yael zverejnil novinku Víťaz. Pozrite si atmosférický videoklip

Yael zverejnil novinku Víťaz. Pozrite si atmosférický videoklip

26.11.2021 - 13:00 | redakcia

Mladý slovenský herec a spevák Matúš Kolárovský alias Yael vydáva nový singel Víťaz. Skladbu zverejnil spolu s temne ladeným videoklipom, ktorým nadväzuje na októbrový singel Zvesť.


Zviditeľnil sa účinkovaním v seriáli Pán profesor, no začiatkom tohto roka prekvapil verejnosť svojou prvou skladbou Made Of Gold. Odvtedy pod svojím hudobným pseudonymom Yael vydal viacero ďalších singlov, ktorými ďalej cibril svoj štýl, a bol tiež súčasťou niekoľkých úspešných spoluprác. Tou najvýraznejšou je duet s raperom a spevákom Puertom v slovenskej verzii svetového hitu Dákiti pod názvom Vďaka ti.

V októbri zverejnil temnejšie ladený videosingel Zvesť, ktorý označil za prológ pripravovaného väčšieho projektu, a teraz prichádza s novinkou Víťaz, ktorej hudobným producentom je Adrián Líška (Emma Drobná, Ľudové Mladistvá). "V skladbe Víťaz sa dostávam do hlasovej polohy, ktorá je pre mňa nová, aj čo sa týka hudby a formy skladby. Za mňa to bolo niečo iné, nové, chcel som už dlhšie vyskúšať čosi také," hovorí Yael. Pod videoklipom je už tradične podpísaný režisér Martin Miko (Illuminate Production) a jeho tím.


"Je to prvá vec z veľkého projektu, na ktorý sa už veľmi teším, ale to je všetko, čo k nemu zatiaľ poviem. Chcel by som teraz v prvom rade využiť priestor na povzbudenie ľudí k tomu, aby sa nebáli rozprávať sa o témach samoty a depresie. Je to niečo, o čom sa veľa nehovorí, alebo je to tabu. Častokrát si ľudia môžu myslieť, že ide len o nejaké nariekanie, ale je to vážna vec. Nedávno som sa podobnej téme venoval aj v spolupráci s Nadáciou TV Markíza. Je to pre mňa dôležitá téma, ktorá sa najviac týka mladých ľudí oddelených od spoločnosti. 
Buďte silní, všetko bude v poriadku. Prajem vám veľa zdravia, šťastia, lásky," odkazuje Matúš všetkým, ktorí súčasnú pandemickú dobu a lockdowny prežívajú rovnako ťažko ako on.

Seriálový predstaviteľ stredoškoláka Hasana má africko-slovenskú krv. Jeho otec pochádza z Južnej Afriky, mama z bratislavskej Petržalky a stretli sa v Londýne. Má troch súrodencov, brata Oskara a sestry Miu a Lujzu. Po dokončení strednej školy zatiaľ na vysokoškolské štúdium nenastúpil kvôli rozbehnutým hereckým, hudobným a modelingovým aktivitám. Ako model spolupracuje s agentúrou, ktorá pôsobí vo viacerých krajinách Európy, predstavil sa napríklad v reklame talianskej módnej značky Valentino.


Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Jana Trellová. Tlačovú správu sme upravili.

Foto: Andrej Hrušovský


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti