Hlavná stránka

>

Správy

>

Ďalšie diely 3 pódií sa budú nakrúcať na jar. Prvá séria pomohla mladým umelcom

Ďalšie diely 3 pódií sa budú nakrúcať na jar. Prvá séria pomohla mladým umelcom

27.01.2020 - 10:00 | redakcia

Minulý rok relácia 3 pódiá vyvolala ohlasy laickej aj odbornej verejnosti. Fanúšikovia sa zhodli na tom, že je to výnimočný počin, ktorý vrátil skutočnú hudbu na televízne obrazovky. Pochvaľujú si ju etablovaní umelci, ale najmä mladí, začínajúci muzikanti.


"Ja osobne som dostávala veľa reakcií na moje dve nové pesničky Púšťam ťa a Zažiť ešte raz, ktoré zazneli prvýkrát vôbec práve v 3 pódiách. Táto relácia dáva príležitosť ukázať sa širokému publiku aj začínajúcim hudobníkom a ja si myslím, že takáto ponuka sa neodmieta. Ak vás oslovia, mali by ste do toho jednoznačne ísť," odkazuje mladým umelcom Karmen Pál-Baláž.


RTVS plánuje počas tohto roka nakrútiť a odvysielať ďalšiu sériu 3 pódií, no začiatok roka patrí reprízam minuloročných vydaní. Tento týždeň si môžete pozrieť druhú časť, kde okrem Karmen vystúpili aj Adam Ďurica a Marián Čekovský. Ten priviedol do košickej Tabačky, kde sa relácia nakrúcala, aj svoju dcéru Sofiu, ktorá zahrala na basgitare a zaspievala. Na Čekym bolo v tom momente vidno obrovské dojatie a hrdosť.

Adam bol zase nadšený, ako sa darí jeho chránenkyni Karmen a aké skvelé kombinácie relácia priniesla. "Ja vnímam reláciu 3 pódia nielen ako reláciu, ktorá prezentuje nás, ktorých už Slovensko pozná, ale hlavne ako reláciu, ktorá nám ukazuje nové talenty. Skrýva sa tu totiž mnoho talentov, ktoré bez zviditeľnenia môžu zapadnúť prachom, ale 3 pódia nám všetkým dávajú šancu ukázať, čo v nás je," hovorí Ďurica.


"Mňa veľmi teší, že si 3 pódiá našli svojich divákov. Máme veľmi pozitívne reakcie, mám pocit, že na facebooku a instagrame nebola ani jedna negatívna, čo je znamenie, že sme vykročili správnou cestou. Každý jeden diel bol iný a veľmi zaujímavý, vždy ma tešilo hlavne to, čo vzniklo nečakane. Veľa sme totiž improvizovali a bol som veľmi rád, keď sme si s niektorým z hudobníkov len tak niečo strihli a dobre to vypálilo. Chceli by sme, samozrejme, pokračovať, tak verím, že sa nám podarí v tomto roku nakrútiť ďalšiu sériu 3 pódií. Veľmi sa na to teším," uzatvára moderátor relácie Peter Bič.

Nové diely relácie by sa mali nakrúcať na jar. Zatiaľ si diváci môžu pozrieť reprízy. Najbližšie už tento štvrtok od 23:05 na Jednotke RTVS.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Eva Sládková z agentúry Propaganda House. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti