Hlavná stránka

>

Správy

>

Kryštof s novým singlom Halywůd oznamuje vydanie rovnomenného albumu

Kryštof s novým singlom Halywůd oznamuje vydanie rovnomenného albumu

27.06.2021 - 13:00 | redakcia

Jedna z najpopulárnejších a najúspešnejších kapiel v Českej republike nezaháľa a chystá ôsmy štúdiový album, na ktorý sa fanúšikovia môžu tešiť už v októbri. Po štyroch rokoch od vydania výročného albumu 25 kapela Kryštof prichádza s novým singlom, ku ktorému čoskoro predstaví aj videoklip.


Pripravovaný album nesie symbolický názov Halywůd a partia hudobníkov naň láka rovnomenným singlom, ktorý je už teraz k dispozícii na všetkých streamingových platformách. Videoklip k nemu bude mať premiéru 28. júna o 19:00 na Youtube.

"Svět je Halywůd a v něm chci zářit," spieva Richard Krajčo v refréne novej piesne. "Americký Halywůd je o snoch. Ten ostravský je o tých, ktorým sa možno nikdy nesplní, ale je dôležité ich mať. A pokojne môžete snívať o tom, že raz budete ako Breďák Pitt," hovorí spevák a autor skladby.

Skladbu produkoval Armin Effenberger, ktorý má na konte spolupráce s kapelou Oceán či s Helenou Vondráčkovou. Na albume sa okrem známych hitov ako Hvězdáři, Milan Baroš, Hned teď alebo Vánoční s Karlom Gottom, objaví aj sedem úplne nových piesní.


Videoklip sa nakrúcal v Chrášťanoch neďaleko Prahy, kde sa o kapelu Kryštof skvele postaral tím režiséra Jakuba Mahdala (Jakobyfilms). Ten je jedným z najvyťaženejších kreatívnych videoproducentov v Česku, čo odráža aj jeho profesionálny prístup, ktorý si frontman kapely Richard Krajčo pochvaľuje.

"Kuba je profík. Od chvíle, kedy sme si schválili scenár, išlo všetko v jeho réžii. Je to ostrieľaný tvorca, takže sme si iba užívali role hercov a počúvali pokyny pána režiséra. Jakub má okolo seba super tím a nám sa pokúsili natáčanie čo najviac spríjemniť," hovorí spevák.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol Tomáš Karpel z vydavateľstva Universal Music.

Foto: Petr Hrubeš


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti