Hlavná stránka

>

Správy

>

Ďalší uletený hit? Morena zverejnila zábavné video k energickej piesni Cúvam vpred

Ďalší uletený hit? Morena zverejnila zábavné video k energickej piesni Cúvam vpred

30.01.2021 - 15:00 | redakcia

Hudobný projekt Andrey Bučko a Dominiky Kavaschovej vytiahol z rovnomenného albumu Morena ďalší potenciálny hit. Energická pieseň Cúvam vpred, v ktorej hosťuje bubeník Martin Valihora, sa dočkal opäť videoklipu na jeden záber, ktorý dosiahol iba pár dní od zverejnenia na Youtube viac ako 72-tisíc zhliadnutí.


Lockdown akoby bol pre dievčatá výzvou vytvoriť niečo nové. Napokon, veď práve vďaka spomalenému pracovnému režimu oboch mohol vzniknúť ich spoločný album Morena, ktorý vydali v distribúcii Ruka Hore. Po úspechu ich hitov Neviditeľná žena, Diva či Púpava sa pustili opäť do ďalšieho natáčania v štýle, ktorý je ich fanúšikom blízky už od začiatku, teda kamera na jeden záber a k tomu téma vzťahov, prirodzené prostredie a radosť z hudby. Videoklip k piesni Cúvam vpred nakrútili v Dominikinom Peugeote 208 na parkovisku SND.


"Väčšinu piesní na albume nahrala skvelá bubeníčka Ema Kakarová, s ktorou aj koncertujeme a plánujeme koncertovať. No ešte pred tým, než sme sa s ňou dali dokopy, mali sme s Martinom dávnu kamarátsku dohodu, že raz spolu niečo nahráme. Keď sme dorobili základ piesne Cúvam vpred, uvedomili sme si, že to je presne tá pieseň, v ktorej by bolo krásne zachytiť hudobný dialóg s mužskou protipólnou energiou. Vnímali sme ju ako taký rýchly rútiaci sa vlak plný emócií zo vzťahu, z ktorého sa nedá vystúpiť, aj keď už človek cíti, že by už možno mal. Martinove bicie atmosféru úplne presne podporili," hovorí Andrea Bučko.
      
"Keď si dve kamarátky prejdú podobnou životnou skúsenosťou a jedna sa druhej zdôveruje, tá druhá to hneď pochopí a dokáže dať oporu, lebo však to dôverne pozná. A keď už má jedna nadhľad, spoločne sa vedia popri tom všetkom, čo ich trápi, zasmiať na vlastnom konaní. Navzájom sa utešia a napokon opäť nájdu silu žiť naplno, tvorivo, radostne. Presne také situácie vznikajú bežne aj v takom aute," doplnila Dominika Kavaschová

Recenzia: Originálny debut plný ženského nadhľadu: Morena zabáva aj reže do živého

Zdroj: TASR (Hudba.sk edit)
Foto: Youtube


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti