Hlavná stránka

>

Správy

>

Ku Korben Dallas a Katarzii sa v Trenčíne pridá aj Martin Valihora

Ku Korben Dallas a Katarzii sa v Trenčíne pridá aj Martin Valihora

30.03.2016 - 09:00 | redakcia

Prvú časť jarného klubového turné majú Korben Dallas za sebou. Naplnili kluby v Trnave, Martine či Zvolene, a teraz sa pripravujú na druhú, aprílovú polovicu šnúry. Na najbližšom koncerte v Trenčíne sa môžu fanúšikovia tešiť aj na dvojicu špeciálnych hostí.


"Toto je asi najkrajšie turné, ktoré hráme. Ľudia na koncertoch spievajú s Jurom a veľmi milo nás prekvapilo, že si spievajú aj naše menej známe piesne," hovorí bubeník Korben Dallas Ozo Guttler. "Takisto vekové katégórie našich poslucháčov nás príjemne prekvapujú. Na každom koncerte sú okrem študentov a mladých ľudí aj rodičia s deťmi a seniori. Máme z toho veľkú radosť," dodáva.


Najbližšou zástavkou turné bude už túto sobotu 2. apríla trenčiansky Piano Club, kde sa ako špeciálny hosť predstaví pesničkárka Katarzia. Novinkou je, že Katarziu bude na koncerte doprevádzať najúspešnejší slovenský bubeník Martin Valihora. "S Martinom spolupracujem na príprave môjho nového albumu," hovorí speváčka a skladateľka. "Rozhodli sme sa, že si spoločné hranie vyskúšame aj naživo a premiéra bude v Trenčíne." Katarziin druhý album by mal pod názvom Agnostika vyjsť v septembri tohto roku.

 
Okrem Trenčína sa rôzni špeciálni hostia predstavia aj na iných aprílových koncertoch Korben Dallas. V bratislavskom Ateliéri Babylon sa fanúšikovia môžu tešiť na česko-slovenské duo Monikino Kino, vo Vrábľoch ako predkapela vystúpi Martina Javor, a v brnianskej Fléde bude hrať česká alternatívno-akustická dvojica Kieslowski.

Aprílové termíny jarného turné Korben Dallas:

2. 4. - Trenčín, Piano Club (+ Katarzia a Martin Valihora)
7. 4. - Bratislava, Ateliér Babylon (+ Monikino Kino) 
8. 4. - Brezno, Bombura
9. 4. - Lučenec, Tančiareň a pivovar Franz
13. 4. - Vráble, Kino Tatra (+ Martina Javor)
21. 4. - Brno, Fléda (+ Kieslowski) 
22. a 23. 4. - Praha, Jazz Dock

Vstupenky na koncerty v Bratislave a Trenčíne sa dajú kúpiť v sieti Predpredaj.sk. Lístky na ostatné koncerty sa predávajú v jednotlivých kluboch. 

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol manažér skupiny Korben Dallas Matúš Németh.

Foto: Zdenko Hanout


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti