Hlavná stránka

>

Správy

>

Topfest vypukne už tento víkend na novom mieste v Častkovciach!

Topfest vypukne už tento víkend na novom mieste v Častkovciach!

30.06.2021 - 12:00 | redakcia

Festivalové leto odštartuje už tento víkend obľúbeným festivalom Topfest, ktorý sa tento rok premiestnil na nové miesto do Jazdiarne Banát v obci Častkovce neďaleko Nového Mesta nad Váhom. Brány festivalu sa otvárajú v piatok 2. júla o 10:00 a na fanúšikov čaká okrem nabitého slovensko-českého lineupu aj foodfest, kolotoče a atrakcie vo fun zóne.


Festival Topfest sa premiestnil na nové miesto, atmosféra a zážitky však zostanú tie isté! Na festivale, ktorý sa uskutoční 2. a 3. júlatradične nemôže chýbať česká rocková legenda Kabát. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na vystúpenia domácich skupín Inekafe, Horkýže Slíže, Billy Barman, Konflikt, Heľenine OčiSmola a Hrušky, Zóna A či Hex.

Program festivalu:

program festivalu Topfest 2021

"Keďže ide o festivalové vystúpenie, zahráme tie najväčšie hity, pesničky, ktoré ľudia poznajú najviac. Máme už tento rok za sebou zopár koncertov a musím povedať, že ľudia sa neskutočne tešia. Od fanúšikov máme ohlasy, že im živé vystúpenia veľmi chýbali," prezradil frontman skupiny Hex Tomáš "Yxo" Dohňanský. 

Na festivale očarí hudobných nadšencov aj formácia Queenie, ktorá svojou tvorbou vzdáva hold legendárnej britskej kapele Queen. Ako jediná česká kapela hrali Queenie pred britskou kráľovnou a dostalo sa im veľkého uznania. Lístky na Topfest 2021 sú v predaji v sieti Predpredaj.sk.


Vstup na festival bude možný v piatok od 10:00. Pri vstupe do areálu bude jedna pokladňa. V areáli sa bude nachádzať veľkokapacitný stan, VIP zóna a stanové mestečko. V stanovom mestečku bude možnosť umiestniť karavan s vopred zakúpenou vstupenkou. Oproti areálu je k dispozícii parkovisko. Pozrite si mapu areálu

"Prosíme všetkých návštevníkov festivalu, aby pri pokladni nadiktovali svoje meno a telefónne číslo. A aby sa správali zodpovedne, stále platia protipandemické opatrenia. Preto treba dodržiavať R-O-R. Prosíme návštevníkov, aby si pri vchode na festival nechali skontrolovať batožinu SBS službou. Do areálu sa nemôžu nosiť žiadne ostré predmety ani sklenené fľaše či alkohol," rekapituluje zástupca organizátora Martin Noga.

Fanúšikovia zábavy a dobrého jedla sa môžu tešiť na fun zónu a foodfest, kde ponúkajú skvelé jedlo či nápoje. Vo fun zóne nebudú chýbať kolotoče, zábavné hry, jazda na divokom býkovi a vodné športy. Animačný program zabaví deti aj dospelých. Doprava na festival bude zabezpečená z Nového Mesta nad Váhom zo železničnej stanice.

"Upozorňujeme návštevníkov, že ide o súkromného dopravcu, ktorý si bude účtovať dve eurá za jazdu na osobu. Prosíme ale o strpenie, pretože dopravu zabezpečujú dva minivany a jeden z nich zoberie osem ľudí naraz. Jazdiť začne od 9:00 ráno do 2:00 v noci a dopravia vás priamo k areálu a z areálu," dodáva Martin Noga.

Vstupenky:  

Deti do 10 rokov majú vstup na festival zdarma len po predložení príslušného dokladu. ZŤP a imobilní návštevníci majú zľavu 50% a predaj vstupenky je iba na mieste. Vstupenka platí na oba festivalové dni, a to po predložení príslušného preukazu. Na sprievodcu sa zľava nevzťahuje.

Všetky podrobnosti o festivale nájdete na www.topfest.sk.

Redakciu Hudba.sk informovala PR manažérka Nora Krchňáková. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti