Hlavná stránka

>

Správy

>

Barbora Švidraňová pracuje na nových skladbách, online koncerty neplánuje

Barbora Švidraňová pracuje na nových skladbách, online koncerty neplánuje

31.03.2020 - 13:00 | redakcia

Slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová trávi aktuálne obdobie doma so svojím dvojročným synom Gabrielom, ktorý si podľa jej slov vyžaduje veľa pozornosti. Pustila sa však už aj do tvorby nových pesničiek.


"Napísala som pár nových textov a dávam dokopy melódie na nové piesne. Pracujem na sólovom albume, možno ho vďaka karanténe stihnem vydať aj tento rok, aj keď robiť to všetko popri synovi nie je zas také jednoduché," povedala Barbora Švidraňová v rozhovore pre agentúru SITA.

Popri práci na svojej hudobnej tvorbe v týchto dňoch rozbehla s kamarátkou, herečkou Ivetou Pagáčovou, aj nový humorno-motivačný podcast s názvom BuBuBu, v ktorom sa venujú najmä duchovne ladeným témam. "Som aktívny človek, nedokážem dlho stagnovať na jednom mieste, potrebujem si vymýšľať kreatívnu činnosť, a tak keď nemám inú prácu, vymýšľam vlastné projekty. Pevne verím, že ľuďom náš podcast pomôže k tomu, aby v týchto časoch prišli na iné myšlienky," dodala ozrejmila 31-ročná rodáčka zo Žiliny.

Online koncerty podľa vlastných slov zatiaľ nechystá, nakoľko členovia jej skupny sú v rôznych mestách. "Polovica mojej kapely je z Martina a môj brat Šimon je momentálne v dobrovoľnej karanténe v Bratislave, pretože tam má priateľku, takže sa nenavštevujeme. Možno ale, keď sa situácia trochu upokojí, tak sa vráti do Žiliny a urobíme nejaký mini akustický koncertík aspoň my dvaja. Zatiaľ len tvoríme na diaľku novú hudbu," prezradila.

Veľké hudobné plány na nasledujúce mesiace si však radšej nerobí. "Naša práca je závislá od publika a divákov a predpokladám, že aj keď sa opäť povolia spoločenské akcie, ľudia budú veľmi opatrní a zo začiatku nebude ľahké hrať divadlo alebo usporiadať nejaký koncert," myslí si speváčka. Ako dodáva, hlavne si praje, aby sa ľudia v tomto období spomalenia duchovne uzdravili. "Veľmi si prajem, aby sme znovuobjavili pravé hodnoty a prehĺbili lásku k sebe, súcit a solidaritu. Aby sme začali novú éru zodpovedne a poučili sa z chýb."

Prečítajte si tiež: Barbora Švidraňová má zmyselnú novinku Kráľovná. Klip pokrstila Zuzana Fialová

Zdroj: SITA (Hudba.sk edit)
Foto: Kristína Botlová


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti