Speváčka Lara Morr si píše vlastné texty a skladá hudbu. V roku 2021 debutovala albumom Múza a v roku 2022 vydala singel Offline. Nádych R’n‘B, popu a soulu si zachovala aj v jej tohtoročnej hudobnej novinke Spomaliť čas.

Pieseň vyjadruje ženskú jemnosť a zároveň silu. Nesie v sebe letnú, fresh a pozitívnu energiu. Text a melódia sú rukopisom Lary, hudbu a hudobnú produkciu má na starosti David Vostrý a basgitaru nahral Marek Leždík.

"V opojení vášne a lásky si vačšinou prajeme spomaliť čas. Nemusí to byť láska len k inej osobe, ale môže to byť láska napríklad k hudbe, k tancu, k tomu čo milujeme a čo nás robí šťastným," dodáva k piesni speváčka Lara Morr, vlastným menom Veronika Morávková.

Speváčka, herečka, tanečnica a textárka Lara Morr je absolventkou JAMU v Brne. V roku 2021 vydala svoj debutový album Múza. Minulý rok 2022 na seba upozornila hudobnou novinkou Offline. Aktuálne pôsobí v pražských divadlách Studio DVA, HdKarlín, Divadle na Fidlovačke. Píše vlastné texty, melodické linky, občas i harmonie a dokonca aj scenáre k videoklipom.

Informácie a fotogorafie redakcii Hudba.sk poskytla Veronika Morávková. Text správy sme upravili.