Hlavná stránka

>

Správy

>

Deň narcisov bude opäť sprevádzať Koncert vďaky

Deň narcisov bude opäť sprevádzať Koncert vďaky

02.04.2012 - 18:37 | redakcia

Na Deň narcisov 13. apríla pripravuje Liga proti rakovine (LPR) tretí ročník Koncertu vďaky. Na námestí SNP v Bratislave budú môcť fanúšikovia už od poobedných hodín vidieť viac než desať hudobných a tanečných vystúpení.


Liga proti rakovine chce týmto podujatím chce poďakovať širokej verejnosti za dlhoročnú podporu a pomoc pri jedinej verejnej finančnej zbierke, z ktorej výnosu môže podporovať onkologických pacientov a ich rodiny, prinášať nové formy podpory a zároveň pôsobiť v oblasti prevencie. "Hlavnou myšlienkou koncertu je poďakovať a stráviť príjemné popoludnie, takže budeme radi, keď príde čo najviac ľudí," uviedla pre TASR Martina Myjavcová-Slušná z LPR.

Na koncerte vystúpia bez nároku na honorár interpreti zastupujúci rôzne generácie. Tú staršiu reprezentujú napríklad Pavol Hammel, Beáta Dubasová a Robo Grigorov, mladšiu zase superstaristi Martin Harich, Monika Bagárová a Alžbeta Kolečkářová.

"Je strašne krásne, že pre to fakt toľko ľudí niečo robí, pretože u nás v Českej republike mi príde, že veľa ľudí sa k tomu otáča chrbtom len preto, že sa ich to netýka. Či už je to pre deti v detskom domove alebo proti AIDS, myslím si, že všetci potrebujú pomoc a ja sa vždy rada zúčastním na týchto akciách," komentovala svoje účinkovanie na ďakovnom koncerte Kolečkářová.

Okrem spomenutých sa predstavia aj tanečné skupiny The Pastels a Ladylicious, banskobystrická skupina Mukatado, Robo Opatovský s kapelou a hudobné trio La Gioia. Už hodinu pred oficiálnym začiatkom, ktorý je naplánovaný na 16:00 sa na pódiu predstaví dychová hudba Spojár a Bailadora Dance Group.

Moderovania sa už po tretí raz v histórii Koncertu vďaky ujal zabávač Richard Vrablec, ktorý bude podujatie sprevádzať slovom spolu s Luciou Hablovičovou. Svoju podporu Dňu narcisov prisľúbili aj herci zo seriálov Ordinácia v ružovej záhrade a Druhý dych či tváre projektu Avon proti rakovine prsníka. Práve od nich môžu záujemcovia počas ďakovného koncertu dostať kvietok narcisu či autogram.

Koncert vďaky 2012 sa začne o 16:00 h na námestí SNP v Bratislave. Záštitu nad podujatím prevzal primátor Bratislavy Milan Ftáčnik.

videopozvánka na Koncert vďaky 2012

Zdroj: TASR
Foto: Lpr.sk


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti