Hlavná stránka

>

Správy

>

Lukáš Adamec a Ivan Tásler pozývajú na bratislavský koncert Tancuj mi (+súťaž)

Lukáš Adamec a Ivan Tásler pozývajú na bratislavský koncert Tancuj mi (+súťaž)

04.04.2019 - 16:10 | redakcia

Po úspešnom koncerte v rodných Košiciach mieri šou Lukáša Adamca a jeho hostí do hlavného mesta. Populárny spevák chce cez víkend do Ateliéru Babylon priniesť skutočný hudobný a tanečný ošiaľ, minimálne taký, aký môžete vidieť v jeho najnovšom videoklipe Tancuj mi.


Energická pesnička si už našla svoje miesto v slovenskom éteri a na Youtube má za dva týždne od zverejnenia už takmer 400-tisíc prehratí. Naživo ju prvýkrát predstavil 22. marca na prvom z dvojice koncertov nesúcich rovnaký názov ako samotná skladba - Tancuj mi.

Už o pár dní - v sobotu 6. apríla - príde svoje novinky aj staršie hity predstaviť v bratislavskom Ateliéri Babylon. Na jednom pódiu sa po boku sympatického Košičana sa predstavia aj spevák IMT Smile Ivan Tásler, kapela Peter Bič Project a minuloročná víťazka šou Česko Slovensko má talent, bubeníčka Nikoleta Šurinová.

Posledné vstupenky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk. Ak ich chcete získať zadarmo, skúste šťastie v našej súťaži na Facebooku.


Roztancoval Košice, trúfa si aj na Bratislavu

V Košiciach boli medzi Lukášovými hosťami aj Kandráčovci, ktorí popri starších piesňach predstavili v premiére aj úplne novú skladbu Postav dom. Líder skupiny Ondrej Kandráč po prvý raz verejnosti zaspieval pesničku za sprievodu Adamcovej družiny a Tomiho Okresa. Bývalý člen skupiny IMT Smile, aktuálne pôsobiaci v českej kapele Chinaski, je spoluautorom mnohých Lukášových piesní, vrátane jeho novinky Tancuj mi, či hitu Horúca láska, a na svedomí má novinku Kandráčovcov.

Kapela Peter Bič Project na koncerte v Kulturparku zaspievala hity Nedívaj sa takSkúšame sa nájsť. Skutočne zaujímavým hosťom bola mladučká a talentovaná Nikoleta Šurinová. Na pódiu rozbalila bubenícky set, pri ktorom publiku padla sánka.

Lukáš Adamec, koncert Tancuj mi v Košiciach, 22.3.Lukáš Adamec - Tancuj mi v Košiciach (foto: Stana Topolska) - viac fotiek

"
Z koncertu v Košiciach som absolútne nadšený. Vedel som, že na našej 'domácej pôde' to bude silné, ale Košice opäť prekvapili. Ja som sa bavil, kapela tiež, no a naši hudobní hostia sa už tešia aj na druhý koncert v Bratislave. Jediná výmena hostí bude v tom, že Ondreja Kandráča vystrieda Ivan Tásler. Veľmi sa na sobotu tešíme - celá banda," neskrýva nadšenie Lukáš Adamec.

O tom, že aj bratislavský koncert bude emóciami a temperamentom nabitým hudobným zážitkom niet pochýb. Pár dní pred koncertom Lukáš Adamec a Ivan Tásler zverejnili videopozvánku, v ktorej ukázali, ako im to spolu ladí. Spevákov spája priateľstvo i láska k hudbe. Aké skladby líder IMT Smile zaspieva, ostáva ako prekvapenie pre návštevníkov koncertu.

 
Vstupenky:  

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Lukáša Adamca Janka Marczellová. Tlačovú správu sme upravili.

Titulná fotografia: Martin Trenkler


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti