Hlavná stránka

>

Správy

>

Pharrell Williams chce opäť spojiť bratov Gallagherovcov

Pharrell Williams chce opäť spojiť bratov Gallagherovcov

07.02.2014 - 15:10 | redakcia

Spevák a producent Pharrell Williams chce podľa vlastných slov dať opätovne dohromady rozhádaných súrodencov Noela a Liama Gallagherovcov. Dôvodom má byť jeho sen spolupracovať s nimi.


"Kto by nechcel spolupracovať s Gallagherovcami? Presne tak, s oboma," uviedol Williams pre BBC Newsbeat. Aj napriek jeho snahe však existuje iba malá pravdepodobnosť, že by sa bratia boli schopní opäť postaviť na jedno pódium či dostaviť do jedného štúdia.

Noel Gallagher totiž pred istým časom vyhlásil, že so skupinou Oasis, v ktorej do roku 2009 pôsobil aj ako gitarista, už nevystúpi. Povedal to v rozhovore pre magazín Rolling Stone, keď sa ho pýtali, či tento rok plánujú oslavy 20. výročia vydania hitového albumu Definitely Maybe (1994). "Mala by vyjsť asi nejaká nevyhnutná reedícia. Kapela sa však rozpadla, určite ste o tom počuli, nie? Už nie je žiadna skupina. Ak sa chystá nejaký reunion, ja v ňom nebudem," vyjadril sa 46-ročný hudobník a dodal, že na otázku, či sa Oasis dajú opäť dokopy, odpovedá približne šesťkrát za deň.

"Odpovedám na to asi šesť ráz za deň, takže je to pod kontrolou. Chápem to, ľudia s tým nikdy neprestanú, až kým sa to stane. Takto to jednoducho funguje. Som však hrdý na všetko, čo sme spolu spravili. Myslím, že niektoré skladby sú naozaj zlé a prežili sme zopár období, na ktoré je lepšie zabudnúť. Myslím si však, že celkovo sme spravili tri výborné a štyri dobré albumy, čo nie je také zlé," vyhlásil.

Pharrellove sny

Okrem plánu na opätovné spojenie Gallagherovcov sa Pharrell Williams nedávno nechal počuť, že by chcel v budúcnosti spolupracovať aj s Eltonom Johnom. "Skutočne rešpektujem hudbu Eltona Johna a strašne rád by som spoločne s ním niečo spravil," dodal. Zaujímavosťou je, že spevákov obdiv zachádza až tak ďaleko, že svojho syna pomenoval Rocket podľa Johnovej skladby Rocket Man z roku 1972.

Ďalším menom do zbierky Williamsových plánovaných spoluprác je Stevie Wonder. "Rád by som s ním nahral jeden celý album. To by bolo úžasné. On ma síce nepotrebuje, ale bolo by to neskutočné," spresnil. Tento sen sa známemu spevákovi už aspoň z časti splnil, keďže len nedávno si s Wonderom a elektronickým duom Daft Punk zaspieval na odovzdávaní cien Grammy.


Zdroj: Nme.com, SITA, archív Hudba.sk
Foto: AP Photo/Joel Ryan


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti