Hlavná stránka

>

Správy

>

Le Payaco na Žákovic Open predstavia nový singel Bozkávať a hrýzť

Le Payaco na Žákovic Open predstavia nový singel Bozkávať a hrýzť

08.07.2014 - 10:30 | redakcia

Dobrý večer priatelia, Sadni si mi na kolená či Ochorel som smútkom belasým - to sú hity, ktorými kapela Le Payaco roztancuje návštevníkov festivalu Žákovic Open. Okrem nich však skupina ponúkne aj úplnú novinku - singel Bozkávať a hrýzť.


Bratislavská skupina má k Žákovicu výnimočný vzťah, účinkuje na ňom totiž od jeho vzniku. Juraj Vitéz, Tomáš Sloboda a Martin Stempel si preto ani tentokrát nenechajú ujsť festival, ktorý sa uskutoční 25. a 26. júla v krásnom prostredí Trenčianskych Bohuslavíc.

"Hranie na letných festivaloch máme veľmi radi, každý koncert je trochu iný a jedinečný. Menia sa miesta aj publikum, a to je na tom osviežujúce. Na Žákovic Open vystupujeme v podstate od jeho vzniku. Preto máme k tomuto festivalu výborný vzťah. Hranie na ňom považujeme za vrchol našej festivalovej sezóny. Je tam vždy skvelá atmosféra a taká rodinná pohodička," uviedol bubeník Juraj Vitéz.

Le Payaco majú na konte štyri štúdiové albumy, jednu EP nahrávku a výberovku Jukebox. Aktuálne však pre fanúšikov pripravujú nový singel, ktorý predstavia práve na Žákovic Open. "Sme momentálne v tvorivej fáze, z čoho sa veľmi tešíme. Teraz v štúdiu dokončujeme náš nový singel s názvom Bozkávať a hrýzť. Túto skladbu určite zaradíme aj do nášho festivalového setlistu na Žákovici," spresnil Vitéz.

Vstupenky:  Predpredaj.sk

14. ročník Žákovic Open bude okrem klasického lineupu plný netradičných hudobných spojení, ktoré v priateľskej atmosfére vznikajú spontánne na pódiu. "Máme veľmi dobrý vzťah k slovenskej hudbe. Vždy si radi pozrieme koncerty kolegov. Už tradične sa tešíme na Billy Barman, Paru a Hex. A pokiaľ nám to dovolí kondícia, tak si zahráme aj povestný žákovický futbal medzi hudobníkmi a fanúšikmi," dodal s úsmevom Juraj Vitéz.
 
Fanúšikovia dobrej zábavy a rodinnej atmosféry si tak v posledný júlový víkend budú môcť naživo vychutnať nielen Le Payaco, ale aj Xindla X, Midi Lidi a kapely Hex, Para, Moja reč, Korben Dallas, Billy Barman a mnoho ďalších. Lístky na Žákovic Open sú v predaji v sieti Predpredaj.sk.
 

Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z agentúry Propaganda House. Tlačová správa bola upravená a doplnená redakciou.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti