Hlavná stránka

>

Správy

>

Freak Power prídu do Bratislavy už o dva týždne, vypočujte si ich nový singel

Freak Power prídu do Bratislavy už o dva týždne, vypočujte si ich nový singel

17.05.2018 - 17:30 | redakcia

Po problémoch, kvôli ktorým museli Freak Power svoj jarný bratislavský koncert odložiť, vystúpi britské zoskupenie na Slovensku 31. mája. Fanúšikovia tak budú mať možnosť naživo si vypočuť v Ateliéri Babylon aj ich nový singel Soul Clap.


Pre problémy s pasom frontmana skupiny museli Freak Power svoj bratislavský koncert odložiť na koniec mája. Fanúšikovia sa tak konečne dočkajú tých najväčších hitov z dieľne londýnskej kapely. Pri zrode väčšiny z nich stáli v roku 1993 Norman Cook, neskôr známy ako Fatboy Slim, trombonista a súčasný spevák formácie Ashley Slater a Jesse Graham.

Obzvlášť sa na koncert teší líder kapely a dúfa, že svojich fanúšikov, ktorí na koncert čakajú od začiatku apríla, nesklame. "Tešte sa na poriadnu šou, na ktorej zaznejú všetky naše hity, ktoré som spoločne s Fatboy Slimom zložil, a tiež horúce novinky z platne United State EP," odkazuje Ashley Slater a dodáva: "Bude to dúfam skvelý hudobný večierok, najfunkovejší funk a energia, na ktorú sa všetci tešíme. Verím, že tentoraz nám vo vystúpení už nič nezabráni."


Bratislavský koncert Freak Power sa koná v rámci ich európskeho turné. Podporou na pódiu pre nich budú aj funkoví Top Dream Company, electro-rockoví Ať se snaží ona a DJ Friky so svojím hosťom Martinom Svátekom. Vstupenky na koncert Freak Power v Ateliéri Babylon sú dostupné v sieti Predpredaj.sk.


Vstupenky:  Predpredaj.sk

Redakciu Hudba.sk za organizátorov koncertu informovala PR manažérka Lucia Slováková. Tlačovú správu sme upravili.

Foto: PR


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti