Hlavná stránka

>

Správy

>

Kapela Good Road predstavuje singel Jediná spolu s videoklipom

Kapela Good Road predstavuje singel Jediná spolu s videoklipom

16.05.2021 - 14:00 | redakcia

Slovenská kapela Good Road prichádza s novým singlom a videoklipom ku skladbe Jediná, ktorá sa nachádza aj na ich debutovom albume Multiverzum. Ten vydali počas uplynulého leta a k dispozícii je aj na streamovacích službách.


O text a hudbu novinky sa opäť postaral klávesák kapely Jozef Novotňák. "Skladba Jediná dostala svoju podobu počas nahrávania nášho albumu Multiverzum, aj keď samotný text vznikol už dávnejšie. Ak by som mal z albumu vybrať svoju najobľúbenejšiu skladbu, tak by to bola práve táto, nakoľko sa spája sa s určitým momentom v mojom živote," prezradil. "Skladba je o vzťahu dvoch ľudí, ktorí sa majú úprimne radi a nedokážu si už život jeden bez druhého predstaviť. Touto skladbou sme chceli dať najavo, že vzťah medzi dvoma ľuďmi môže trvať naozaj dlhú dobu bez toho, aby akokoľvek ochladol alebo upadol do stereotypu," doplnil Novotňák.


Ku skladbe kapela natočila aj videoklip, do ktorého sa mali možnosť zapojiť aj jej priaznivci, ktorých jej členovia Good Road oslovili preostedníctvom výzvy na sociálnej sieti. "Vzhľadom na opatrenia sme sa rozhodli videoklip natočiť v našom domácom štúdiu. Snažili sme sa to poňať jednoducho, no chceli sme do klipu zapojiť aj ľudí a v podstate z minúty na minútu vznikol nápad, že prostredníctvom nášho instagramu oslovíme ľudí s tým, aby nám zaslali fotografie, na ktorých tvoria s niekým šťastný pár. Zapojilo sa množstvo ľudí a musím povedať, že naozaj bolo z čoho vyberať," prezradil Jozef Novotňák.

Informácie a foto redkacii Hudba.sk poskytli členovia kapely Good Road. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti