Dnešný termín 1.10.2007 je neplatný! Koncert Richard Rikkon uvádza sa prekladá na 8.11.2007! Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Ak vám termín koncertu nevyhovuje, môžete vstupenky vrátiť na predajné miesto, kde boli zakúpené.

Umelecká časť organizačného tímu pripravujúca zázemie pre spevákov tohto veľkolepého projektu sa dohodla s organizátorom koncertu na predĺžení času prípravy koncertu a zároveň na preložení dátumu koncertu na 8.11.2007.

"Na javisku bude v priebehu večera vyše päťdesiat hudobníkov a spevákov, ktorí spolu v takejto zostave ešte nikdy nevystupovali. Spoločné skúšky v takomto prípade sú nevyhnutnosťou. Nakoľko každý z nás profesionálnych umelcov je veľmi pracovne vyťažený, presun termínu koncertu je nevyhnutný," vysvetlil Richard Rikkon.

Hosťami koncertu sú Ivan Tásler (I.M.T. Smile), Marián Čekovský, Maťo Ďurinda (Tublatanka), Zuzana Smatanová, Katarína Hasprová, Tina, Barbara Haščáková...
Budeme mať možnosť počuť a samozrejme vidieť spevácke hviezdy, z ktorých každá nám predstaví 3 až 4 špeciálne upravené skladby. Na albume s názvom Richard Rikkon uvádza si môžeme vypočuť hity ako Na tebe závislý od skupiny Desmod, Nepoznám od I.M.T. Smile, Matka od Maťa Ďurindu a mnoho iných, ktoré sú upravené Richardom Rikkonom.

Kto príde na koncert si určite príde na svoje. Odznie klasika, popri "pope" si vypočujeme i vážnu hudbu odohranú maestrom Rikkonom, aj ním upravené podoby pre klavír. Budeme mať možnosť pocítiť mosty medzi hudbou klasickou, popovou, jazzovou, funky, až po rock. Bude to show plná emócií, vynikajúcich hudobníkov, vášne, svetelných efektov a tanečných kreácií.

Špeciálna akcia: Každý návštevník koncertu dostane pri vstupe aktuálne CD Richarda Rikkona. Vstupenky zároveň platia ako zľava na kožený tovar v predajni Different v Avion Shoping Park v Bratislave. Vstupenky za 350 Sk – zľava 700 Sk, nad 350 Sk – zľava 1000 Sk.

Miesto: Športová Hala Pasienky Bratislava
Dátum: 8.11. 2007 o 19:00 hod

www.ticketportal.sk

www.kultura.sk

www.intenda.sk