Americký R'n'B spevák čaká so svojou ženou a manažérkou Tamekou Foster svoje prvé dieťa. Splnil sa mu sen - bude to chlapček.

28-ročný Usher pre magazín People povedal: "Dúfam, že nebude taký zlý ako ja. A dúfam, že bude zdravý." Usher sa priznal, že chce chlapca ešte minulý mesiac a napriek tomu, že vtedy ešte nevedel čo to bude, dal mu už aj meno: "Myslím, že každý muž chce syna. Ak to bude chlapec, bude sa volať Usher. Pohrával som sa niekoľkými menami. Ja som štvrtý v našej rodine. Usher Raymond IV. Chcem meno Usher dať aj svojmu synovi. Ale stredné meno možno ešte zmením."

Jeho manželka Tameka, ktorá má so svojím ex-manželom tri deti, by chcela po na štvrtý pokus absolvovať prirodzený pôrod bez tlmičov bolesti, pokiaľ bolesť nebude príliš veľká: "Nechcem žiadne lieky počas pôrodu. Chcem, aby to bolo prirodzené. Skúsim. Hovorím to teraz. Ale keď mi zavoláte 10 hodín pred pôrodom budem si pýtať všetko možné!"

Okrem prírastku do rodiny Usher chystá aj svoj piaty album s názvom 'Regret'. Album by mal vyjsť v priebehu novembra a na jeho produkcii sa podieľali Kanye West, T-Pain, Swizz Beats a Jermaine Dupri, ktorý sa postaral o dva Usherove hity 'Burn' a 'Confessions Part II' z predchádzajúceho albumu 'Confessions'.

Zdroj: Musis-news.com, wikipedia.org